PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на Хогуортс

Go down 
+15
Драко Малфой
Елизабет Паркър
Джейкъб Блек
Том Риддъл
Харпия Малфой
Анна Портър
Клаус Бодлер
проф.Белатрикс Даркскай
проф.Хърмаяни Грейнджър
Патриша Грийн
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
Амая Саламанка
Лия Волтури
___________
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 8 EmptyВто Ное 03, 2009 1:58 pm

-Това е труден въпрос. На триста петдесет и шест, но за пръв път ходя на училище за магии. преди да ме превърнат ходех в мъгълско училище, а след това никъде за да мога да се науча на контрол. Рона трябва да внимаваш. Не трябва да даваш път на жаждата, защото това ще те срине. Но се чудя защо си толкова гладна?! В тялото на новопревърнатите има кръв дълго след ухапването. Може би Алекс не се е увлядяла много а? Ти знаеш ли нещо ?- Лия се взря в Роан зачудено.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 8 EmptyВто Ное 03, 2009 2:07 pm

Добре де, как така и Харпия, и Лия знаеха кой я е ухапал?Половината свят беше разбрал, никой не я оставяше на мира и беше гладна.Е, можеше да издържи, предполагаше, но не й трябваше някой, който да й чете конско точно сега.
- Незнам защо ме нападна, нито колко е била гладна и т.н.Просто ме остави на мира...Отегчавате ме всички, знаеш ли?!
Изправи се от камъка и закрачи нанякъде.Може би щеше да отиде на куидичните трибуни или пък...Офф, не усещаше и умора..Н еможе да спи, да плаче, да яде човешка храна...Въздъхна и продължи към нищото.
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Езерото на Хогуортс - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 8 EmptyВто Ное 03, 2009 2:59 pm

-Ето ви и вас.Най-накрая.Омръзна ми да бягам.аз ви предлагам да се махаме.-Момичетата гледаха втренчено в момичето.Наистина беше странно една новачака да заповядва.
-А защо ли?Ами за това.-Каза Кейт и посочи една сепия, която току-що излиза от водата.Трите момичета побягнаха и за минута бяха далеч от езерото.
-Извинете, че не се представих.Късно ми дойде явлението и нямаше време.аз съм Кейтлийн на кратко Кейт мразя да ми казват Лин или Лини.И аз съм вампир като вас двете.мога да виждам миналото, настояшето и бъдещето, но него все още не съм го усъваршенствала и бягам бързо и съм силна.Това са силите ми.Ти май скоро си станала вампир.-Обърна се към едното момиче.-И не си от вегитарянкитекато мен.Няма нужда да ми казвате имената си.ти си Ронамайтра, а ти Лия.-Каза Кейт.Някрая видя, че двете момичета я гледат странно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на Хогуортс - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» История на Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Черното езеро-
Идете на: