PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на Хогуортс

Go down 
+15
Драко Малфой
Елизабет Паркър
Джейкъб Блек
Том Риддъл
Харпия Малфой
Анна Портър
Клаус Бодлер
проф.Белатрикс Даркскай
проф.Хърмаяни Грейнджър
Патриша Грийн
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
Амая Саламанка
Лия Волтури
___________
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyСря Окт 14, 2009 12:51 pm

-Не....Просто ми е много тъжно!Не знам защо.-Лейла извърна очи.Тя беше в уасно настроение.-Лия аз ще тръгвам към двореца!Приспа ми се!Ти идваш ли?
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 20, 2009 12:18 pm

Харпия реши а отиде ва едно скришно място близо до езерото.Беше й студено,но тя търпеше.Там където отиваше щише да е топло.Тя стигна до една малка необитавана къща близо до черното езеро.Влезе вътре:имаше една легло,камина,маса и 2ва стола.Тя остави дневника който винаги бе с нея на масата,запали огън и легна на леглото.Започна да мисли за случката в гората:дали ще си направят труда да я потърсят......
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 20, 2009 12:26 pm

Драко и Лейла вървяха към замъка.Минаха покрай езерото.Там беше много мрачно и Лейла си помисли,че Харпия може да е тук.
-ХАРПИИИИ!-изкрещя тя,за да я чуе приятелката й ако е там.Момичето не знаеше,че може да вика толкова силно.Драко не очакваше и се стресна.Наблизо няколко птици излетяха.Лейла се огледа и се ухили.
-Опа...Ако Харпи е някъде тук предполагам,че ме е чула.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 20, 2009 12:28 pm

-Ако се сърди много няма да се покаже...-Драко обикаляше из езерото и търсеше Харпия с поглед.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 20, 2009 12:41 pm

Харпия чу познати гласове.Надигна се от леглото.Взе дневника си и се подсмихна мислейки си"Да бе да!Те са дошли да ме търсят.Не са останали в гората...."Вещицата легна отново и почна да драска в дневника си и имаше планове да пренощува тук.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 20, 2009 12:42 pm

-Харпииииияяя!-викна Драко и се заслуша но не чу Харпия.-Къде ли е....-измърмори мрачно Драко.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyСря Окт 21, 2009 2:57 am

Цяла вечер Драко и Лейла търсиха Харпия и крещяха като луди.Харпия си бе инат и не се показа.По едно време Драко зърна една къщурка близо до езерото.От комина излизаше дим от камина.......
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Луна Де Адел
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Луна Де Адел


Брой мнения : 92
Join date : 25.10.2009

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyНед Окт 25, 2009 2:04 pm

След часовете Луна отиде до езерото и започна да се оглежда за момичето с което се беше разбрала да се разходят около езерото. Тя най-сетне я видя и се запъти към нея.
-Здревей, отново
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyНед Окт 25, 2009 2:07 pm

дравей.Разбрах, че в езерото имало огромна сепия.-Луна се ококори.
-Спокойно ще се върнем невредими.-Мона се усмихна коварно.
-Обичаш ли да рисуваш?-Попита слидеринката.
Върнете се в началото Go down
Луна Де Адел
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Луна Де Адел


Брой мнения : 92
Join date : 25.10.2009

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 27, 2009 1:18 am

Момичето се уплаши малко и не отговори веднага
-Ами, да, защо питаш? Ти обичаш ли да рисуваш?-попита Луна и продължи да гледа леко учудено
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyВто Окт 27, 2009 1:15 pm

-Да разбира се.Даже имам изрисувани няколко тетрадки и сега рисувам на една, но в момента не я нося.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 8:49 am

Вън вече беше започнало да се смрачава.Зимата малко по малко настъпваше.С всеки ден ставаше по-студено.На Лейла и омръзна да виси в общата стая и реши до направи една от редовните си вечерни разходки.Това много я отпускаше.Тя излезе от двореца и погледна към езерото.То беше доста зловещичко,както обикновено,но но момичето точно това му харесваше.То се загърна хубаво с мантията си и се запъти към езерото.Вървеше с бързи крачки и понякога подтичваше за да се стопли.Рейвънклоуката стигна до него и се приближи.Надяваше се гадната сепия да не се покаже,защото този път нямаше кой да и помогне.Лейла огледа влажната трева и ако беше седнала щеше да се измокри.Затова реши да се настани на един камък.След това отметна гъстата си спусната коса и се загледа във водата.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:03 am

Беше денят преди Хелуин.Рона не знаеше дали ще има празненство и всъщност се надяваше да няма.Краят на октомври, стъмняваше се все по - рано...Днес й беше необичайно горещо...Където и да се дянаше завираше и се изпотяваше.Беше доста пебледняла и студена, а й беше горещо....Не издържаше в общата стая и излетя от помещението запъхтяно.Къде можеше да отиде?Кръвта й кипеше, а беше...толкова студена.Единственото решение беше да излезе навън.За някаква част от часа вече крачеше из двора.Но продължаваше да й е горещо....Потича насам-натам, зада я извее вледеняващият ватър, но стана още по - зле.Разхождаше се по бреговете на езерото, когато обърна глава към вълничките.Луната се отразяваше тооолкова красиво...Нещо я привлече, огледа се, а и завираше...кипеше, пареше...Не се замисли и абвно навлиза в вледеняващата вода.Да....чувстваше я, но не й ставаше студено.Влизаше, и влизаше все по - надъбоко, водата стигна до кръста и и се потопи.От кога не бе плувала...Чувството беше почти толкова прекрасно, колкото да летиш...Изплува на повърхостта и се завъртя.Във водата поне не се опасяваше, че може да подпали нещо...Облегна се назад и заплува по гръб, съзирайки четвъртината луна...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:19 am

Както си стоеше,Лейла забеляза някой да плува във водата.Стана от камъка и се приближи до водата.Вгледа се по-добре и видя някьква момиче с огненочервена коса,което просто си плуваше в това ледено сезеро,при този студ...Рейвънклоуката предположи,че това е РонаБоже,всеки момент можеше да и се случи нещо!
-Ехооо,Рона това ти ли сиии?-провикна се Лейла-Какво за бога правиш там?!Ще замръзнеш!Излизай!Всеки момент може да се появи и сепията!
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:25 am

Рона се нагълта с вода и се задави.Ндигна се и видя силуета на Лейла."Офф..." -помисли си и ходейки се запридвижва към брега.Усещаше, че нещо в нея продължава д апламти, но беше абсолютно сигурна, че е бледа като вампир...Но пак от водата се чувстваше малко по - добре.
-Здрасти лейла! - прегърна приятелката си, която също я поздрави.
-Какво правече във водата - можеше да настинеш или по - лошо - да се появи Сепията!! - Лейла беше почти ужасена и изтискваше мокрите дрехи на хафълпафката.
-О, беше ми....-замълча за момент и помисли как да оформи изречението си.-Горещо.Доста...завирах и реших, че водата ще ми подейства добре, но не чувствам особена промяна.-отметна един мокър кичур от косата си.С рейвънклоуката се бяха меко казано отчуждили - това, което каза си беше достатъчно.Лейла я гледаше все така смутено и уплашено.
-Да нямаш температура?!-лепна ръката си за челото на първокурсничката и мигновенно я отдръпна.Погледна я още по - объркано и промълви:
-Ти...си л-ледена...
-Ами аз....-стисна устни и се загледа в Лейла.Предпочиташе тя да каже нещо...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:42 am

Лейла гледаше приятелката си.Какво ставаше с нея?!Държеше се много особено.
-Р-Рона...Какво има?Много си странна!Да не би да ти е лошо?Иии..как може да ти е горещо като си вир вода мокра и вън е толкова студено?!
Рейвънклоуката се тревожеше за Рона.Никога не я беше виждала такава.Двете не се бяха засичали от много време и приятелката и и си струваше коренно променена.Дори се държеше малко по-студено.Лейла се надявяше да разбере какво става и да и помогне.Кой знае други път какво щеше да и хрумне!
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:45 am

-Омръзна ми вскеи път, когато се срещнем да ми акзваш, че се държа странно!Аз съм метаморфамг, разбираш ли?
Беше ядосана, че момичето не се беше интересувало от нея от толкова време.И тъкмо беше решила да забрави за нея, тя взе, че цъфна и без да знае какво става с нея започва да нарежда, че била странна...."Ако не й харесва, че съм метаморфмаг, да не ми е приятелка!"
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 9:53 am

-Добреее!По-спокойноо!Просто се притеснявам за теб.-измърмори Лейла,която не очакваше приятелката и да реагира така-Иии,Рона,само аз ли съм виновна,че не сме се срещали толкова много време?!Пък и откъде знаеш,че не съм те търсила?Постоянно се оглеждах за теб,но все те нямаше!
Рейвънклоуката не можеше да повярв,че приятелката и се държи така.Тя просто я попита какво и има.Лейла си мислеше,че Рота ще се зарадва и ще я прегърне като я види,а тя се държеше толкова необичайно студено!
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:04 am

Рона се обърка.Ама тя откъде знаеше, че си мисли точно това, че не са се виждали?Да не владееше....не, не владееше.
-Лейла...-каза го бавно и отчетливо все е едно го акзваше на бавноразвиващ се, а тонът й сега беше сериозен и спокоен.-...Мисля, че знаеш много добре, че от седмици едно от любимите ми места, където обичам да се осамотявам са скамейките на Куидичното игрище...Ходила си...Сети ли се да ме потърсиш там?
Да...и Лейла изглеждаше ядосана и разочарована.Н о затова пък, Рона говореше спокойно.И не я гледаше ядосано, наблюдаваше рейвънклоуката с блестящи, пълни с надежда очи...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:12 am

-Да,ходих един два пъти!Явно точно тогава не си била там!Какво да направя?!И от къде да знам кое е любимото ти място?!Вече не мога да предвидя нищо свързано с теб.-Лейла също се успокои малко.-Таа,ще ми кажеш ли точно какъв е проблемът?Защо се държиш така от известно време?Иии,не е хубаво да стоиш толкова дълго сама.Так сигурно се чувства още по зле!-рейвънклоуката определено беше загрижена.Да,знаеше,че приятелката и е метаморфмаг и че е нормално понякога да има такива моменти но въпреки това не разбираше напълно...
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:15 am

Рона изсумтя.Да, имаше нещо такова...Не беше контактувала с някого от седмици...
-Да, може би усамотението ми ойде малко вповече. - измъчи се и се усмихна лекичко.Но искаше да отклони темата, така че продължи -Как вървят нещата с...Харпия и Драко?Ще ми стане много смешно ако и ти си започнала да се дразниш с другите!
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:21 am

На Лейла не и се говореше за двамата Малфой точно с Рона,но реши набързо да ги спомене.
-Амии..как да вървят нещата..Нормално е всичко.Те всъщност не са толкова гадни,колкото се правят!Свестни са,но с малък брой хора...-Лейла се ухили-Иии разбира се,че няма да започна да се дразня и аз!Как си ме представяш?!-смееше се тя-Пък ии те вече не се заяждат чак толкова с другите.Даже става обратнотоо-рейвънклоуката се намуси.Тя се сети за вчерашната случка с "грифиндорката" Анна Потър и отново се намуси.Наистина тази Потър доста я беше вбесила.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:34 am

-Анна?-ухили се Рона-Да видях какво стана в кабинета...Беше много яко!
Засмя се, но Лейла я изгледа с укор и добави:
-Шегичка, шегичка...Таа носят се слухове, че Малфой са бесни на върколака...Вярно ли е?
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:49 am

-Амии чак беснии...не.Аз също страшно много се ядосах.На и прави чест!много е лесно така да си имаш вълк и когато нещо не ти утърва да го пуснеш!Трябва да и забранят да ходи с него!Можеше да се случи нещо на Хорпия или Драко!-тогава Лейла наистина се беше уплашила-И най-странното в случея беше,че тя просто дойде и започна да се заяжда!Просто...Незнам за каква се мисли!Нещо се е объркала!-Лейла определено не харесваше хора като Анна.Още от първия път ,в който се бяха видели,грифиндорката се държеше ужасно....толкова самоуверено,заядливо,нахакано....
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 EmptyПет Окт 30, 2009 10:56 am

-Мхм...Твърде е незряла за върколак мен ако питаш...-Настъпи мълчание, в което Рона се взираше безцелно в Лейла.Тя също я гледаше.Чернокоската се усмихна лекичко и прегърна рейвънклоуката.
-Липсваше ми...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» История на Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Черното езеро-
Идете на: