PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на Хогуортс

Go down 
+15
Драко Малфой
Елизабет Паркър
Джейкъб Блек
Том Риддъл
Харпия Малфой
Анна Портър
Клаус Бодлер
проф.Белатрикс Даркскай
проф.Хърмаяни Грейнджър
Патриша Грийн
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
Амая Саламанка
Лия Волтури
___________
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyПет Окт 30, 2009 11:07 am

Ето това вече беше старата Рона.Лейла много се зарадва,че отново я вижда.
-Ти също ми липсваше....
Вятърът се усили.Вече беше настъпила нощта.Беше както обикновено-зловещо и студено.Рейвънклоуката замръзваше.
-Рона,хайде да отиваме към замъка!Умирам от студ!
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyПет Окт 30, 2009 12:29 pm

-Щом...казваш..-Рона, рабира се, не чувстваше нищо, но се съгласи с Лейла и двете закрачиха по окосената морава.Искаше да обгърне, но щеше да й стане още по - студено вместо да я стопли, затова просто пристъпваше мълчаливо и й хвърляше бързи погледи, ухилена.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:05 pm

Харпия се разхождаше сред тъмнината и мрака и реши да отиде при езерото.Беше й много тъпо.Не знаеше къде са всички.Нямаше с кого да се заяжда.Отиде при черното езеро и седна до едно дърво близо до скривалището си където можеше да отиде да се стопли.По едно време тя видя някакъв образ."Кой ли може да е това?"помисли си тя.Образа се приближи и я заговори.Гласът беше познат.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:10 pm

Това беше Лейла.Тя също нямаше какво да прави и реши да отиде при езерото.Надяваше се отново да срещне някой познат там.Тя видя Харпя и много се зарадва.
-Здрасти,Харпи!Как си?Какво правиш?-рейвънклоуката не говореше много ведро,въпреки че беше щастлива да види приятелката си.Все още се ядосваше,че тази година нямаше да има парти за Хелоуин.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:20 pm

-Оооо,Лейла!Може да се каже,че съм добре.Ти защо си толкова намусена?Не ти отива.Как върви Хелоуин партито?-засмя се тя,въпреки че знеше,че няма да има парти тази година.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:26 pm

Лейла се намуси още повече.
-Пффф-отметна косата си тя и седна до Харпи-Стигаа!Достатъчно ми е тъпо.Не мога да повярвам,че не си направиха труда да организират поне едно малко събиране!-рейвънклоуката наистина беше разочарована.Беше чела толкова много из книгите с история на Хогуортс за хубавите партита по случай Хелоуин.А сега,точно в първата и година тук,не можа да се наслади на такова пранзненство.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:36 pm

-Аз чух някакви слухове,че ще правят нещо за днес,но дали е върно..... .-каза безразлично Харпи.Докато си говореха една сова долетя и пусна някакво писмо.В него пишеше:
"Честит Хелоуин,ученеци!
Празненството ще се състой в балната зала.Обличайте си роклите и идвайте!"
Момичетата се спогледаха и се зарадваха.Хукнаха към общете стай да се преоблекат.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 7:33 am

Лия стоеше на един камък до черното езеро. Тя си мислише какво ли щеше да е, ако беше човек. Изведнъж тя чу глас, който я дразнеше много. Тя се скри зад един храст и изчака този човек да се приближи към езерото. Това беше Монда. Монда пристъпи към началото на езрото. Лия изведнъж се озова зад Монда и я потупа по рамото.
-Здрасти Монси, какво правиш тук ?- Монда се обърна уплашено и каза
.........
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 7:43 am

-А ти ли си Лиянчв?Не ме дразниш Потър, а и не съм дошла да си губя времето с теб.Ясно, а сега се махай.
-И защо аз, а не ти?-Мона помисли и каза:
-Права си ще си тръгна аз.Днес нямам настроение.-След това слидеринката се обърна и се запъти към Хогуортс.Лиян я настигна и каза...
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 7:53 am

-Не се доближавай до никой от Хафълпаф, защото може някой ден да не се събудиш. Разбра ли ? Не се доближавай до момичетата от моя дом. Предупреждавам е.- Лия се усмихна.
-О Лия ти ще съжеляваш. Всички от слидерин сме много по могъщи от вас. Ако искаш сега да видим.- Монда бутна Лия и тръгна отнуво да я удря. Лия хвана ръката на Монда след това я хвана за дрехите и я вдигна.
-Отново ти казвам Халоу. Не можеш да ме нараниш. Както винаги казвам. Мъртва съм вече.- Лия пусна Монда и тя падна. Лия закрачи напред с коварна усмивка, която никога не бе използвала
.
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 8:11 am

-Не ме е страх нито от теб нито от твоите смотани приятелки Потър.Ти не струваш нищо без силите си Лиянче.И не се фукай, че си вампир защото аз съм вещица прокобница.-Лиян избухна в смях
-О моля те... невъзможно е.-Мона се замсли какво да кажа на Лия и измисли;
-Ами да.Възможно е и поне е наследствено.Не съм като теб ухапал те е някой и готово...
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 10:50 am

Лия отново се ракикоти.
-Не ме карай да ти казвам какво точно съм аз. И ти също не ме плашиш. И какво като си вещица прокобница. Аз мога с едно докосване да те умъртвя. Може би кръвта ти е вкусна.- Монда се намръщи и каза.
-Да би ще ме ухапеш. Ти си вегиарианка и неможеш.
-О вегитарианка съм, но мога да направя изключение, защото си ме предизвикала.- Лия се затича и изведнъж се озова отново за Монда. След това тя я хвана и се престори, че я хапи и Монда закрещя
.
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 10:56 am

После погледна и видя, че и няма нищо.
-А да забравих.-Лия се учуди.-Могат да те изключат от училището за това.Особенно професор Слидерин.Но знам и още нещо ти се страхуваш от нея.-На лицето на мона изгря усмвка.След това Мона се изплези и тръгна...
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 11:01 am

Лия се усмихна и прошепна в ухото на Монда нещо.
-Монси както казах не ме е страх от нищо или никой. Не ме е страх от проф. Слидерин. И не ми пука дали ще има един ученик повече или по малко в Хогуортс. Особенно ако ученика е от слидерин. Вие сте доста подли и вече взехте да ме дразните.- изведнъж двете момичета чуха шум и мъжки глас това беше
....
Върнете се в началото Go down
проф.Алекс Потър
преподавател по Мъгълознание
проф.Алекс Потър


Брой мнения : 16
Join date : 12.10.2009

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyНед Ное 01, 2009 11:11 am

Професор Алекс Потър. Той видя, че братовчедка му е близо до врата на Монда и каза.
-Лия, какво правиш. Не трябва да хапеш никой. Вече се разбрахме.
-Алекс нищо не и правя, но може и да и направя нещо в най скоро време.- Алекс се озова зад Лия и я хвана за ръката.
-Хайде Лия идваш с мен.- Монда се засмя арогантно, но Алекс я забеляза.- А вие госпожице Халоу какво се смеете?
-Алекс взе много да ме дразни тази лигла. Остави ме да я изплаша малко.
-Остави я Лия. Знаеш, че няма да подейства и ще те изключат.- Алекс хвана Лия отново за ръката и двамата изчезнаха
.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 12:47 pm

Рона излезе от гората и походи в посока към Черното езеро.Учуди се като видя, че има сняг.В гората не си личеше, а през деня имаше уроци и не бе забелязала.Взе в шепа малко сняг и си намаза лицето с нея.В Германия не валеше често.Поразходи се по брега на езерото, като се наслаждаваше на хрупкането на снега под краката й, сетне седна на един обемен камък и загледа луната.Зениците й се разшириха - Днес беше пълнолуние!ПЪЛНОЛУНИЕ!А вместо да си седи в общата стая излезе навън!НАВЪН!Това щеше да й е за урок...Следващият месец просто щеше да си чете урока...Ако въобще останеше в Хогуортс.След малко чу друго хрупкане, но не извърна глава, за да види кой е източникът.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 12:57 pm

Изтривам си мнението!


Последната промяна е направена от Елизабет Паркър на Сря Ное 04, 2009 10:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:03 pm

Това беше Лия. Тя видя Рона и си помисли дали да отиде или да си тръггне, защото не искаше да гледа измъчение поглед на Рона, защото го беше приживяла. Тя все пак е приближи и видя Рона. Вече беше по красива. Е все пак беше вампир. Беше като камък вече. Лия се зачуди защо не спря Рона да се превърнв във вампир. Изведнъж тя стигна до Рона и каза.
-Здрасти Рона, как си ? Смисъл как се чубстваш след превръщането ?- Лия се зачуди дали Рона ще отговори.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:04 pm

-Защо когато съм самотна и ми е гадно, никога няма никой наоколо, а когато е особено наложително да съм сама, изниквате от някъде?
Не се бе усетила кога и гласът й се бе променил.Взря се в една точка, някъде в нищото на езерото и се съсредоточи върху една вълничка.Защо половината свят бе разбрал, а освен това бе нужно да го изрича на глас?!
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:22 pm

Лия присви очи. Знаеше, че беше права. Рона не трябваше да става вампир. Просто не можеше.
-Рона, знам че не ти е приятно всички да те питат как си, но иска да знаеш че можеш да ми имаш доверие.- Лия се усмихна и зачака Рона да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:24 pm

Извъртя поглед към Лия, но не каза нищо.Само изсумтя многозначително и пак се загледа в една вълничка.Накрая просто се изспусна:
-Гладна съм.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:29 pm

Очите на Лия се уголемиха. Трябваше да спре Рона, защото щеше да стане лошо.
-Рона, чуй ме. Никой няма да убиваш. Знам трудно е, но ще удържиш. Просто нямаш избор. Сега трябва да те запозная с някои правила. Искаш ли ?
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:34 pm

Защо нотката на тревога в гласът й беше толкова голяма?Рона си мислеше, че все някак ще се сдържа...Или бе наистина трудно.Ами ако решеше да пие човешка кръв?Знаеше, че има и такива вампири...Някак неволно вдиша въздуха.Не беше усетила вкусът на човешката кръв.
-Преди да започнеш искам да ми кажеш...Убивала ли си човек?
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:47 pm

Лия се взира в земята около минута и след това отговори.
-Да, един път. Бях тъкмо превърната във вампир. Нямах си никого, е поне само в този момент защото брат ми беше заминал и нямах към кого да се обърна. Не бях се сетила да пия животинска кръв. Все пак бях новопревърната. Стигнах до едно градче и там видях някакво мъгълче и му изпих кръвта. След това брат ми се завърна и ме намери. След това ме научи как да се боря с жаждата и всички изкушения. Е стига за мен. Сега правилата.
1. Никога не се взирай във врата на човек дълго, защото ще ти се преиска да го убиеш и ако можеш бягай там където няма хора.
2. Пий само животинска кръв. аз ще те науча.
3. Контролирай гнева си.
4. Не се доближавай на по малко от 5 метра от харпи, защото ще я нараниш.
5. Понякога бягай за успокоение в гората.
6. Винаги ме слушай.- Лия се засмя при последното правило и зачака какво ще каже Рона.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 EmptyВто Ное 03, 2009 1:50 pm

Рона не чу нищо след "Харпи".В съзнанието й изплува картинка, на която слидеринката се гърчи от болка, а чернокоската спокойно смуче кръв от врата й.После разтърси глава и някак си, много й се прииска точно в този миг да ловува.Облиза изсъхналите си устни и се хвана за корема, все така гледайки в същата вълничка.Отново смръщи чело, както само тя си знаеше и съвсем нехайно попита:
-Ти на колко си?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Хогуортс   Езерото на Хогуортс - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на Хогуортс
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» История на Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Черното езеро-
Идете на: