PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В Забранената гора

Go down 
+22
Монда Халоу
проф.Джеймс Потър
Драко Малфой
проф.Минерва Макгонъгол
Джейн Еванс
Елизабет Паркър
проф.Жаклин Белисима
Том Риддъл
Харпия Малфой
проф.Александра Линч
проф.Алис Калън
проф.Белатрикс Даркскай
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
Лия Волтури
Анна Портър
проф.Минерва Слидерин
Том Рандол
Амая Саламанка
Райън Питърсън
проф.Хърмаяни Грейнджър
___________
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
АвторСъобщение
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyВто Окт 27, 2009 1:57 pm

-Амм....аз се чувам ного добре.Нито съм надрусана......Само питам!-захили се гръмогласно Харпи.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyВто Окт 27, 2009 2:02 pm

-О,божеее!Ти пак ли си ги мислиш тези глупости?!-сбръчка чело Лейла.-Нямаш ли друго какво да правиш,че си фантазираш някакви работи.-ухили се тя.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 2:35 am

-Ми....всъщнос имам и други работи за вършене.Много по-забавни от това да ви дразня.-усмихна се самодоволно вещицата.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 5:29 am

Беше пълнолуние.Анна и Улфъс бягаха на тревата в Забранената гора-Любимото им място.Анна прегърна вълка си.Изведнъж момичето стана върколак,но когато чу шум,се скри в сънката на един голям бук и заслуша:
-Хаха,Харпи,толкова си забавна.-рече един глас.
-Не прекалявай.-извика друг глас.
Изведнъж Анна се сети и им извика:
-Ха,двама подли слидеринци иии,я,кого виждат очите ми,Лейла Джоунс.Какво прави тук една страхлива рейвънклоука в Забранената гора.Ооо,скъпа ,Лейла,Лейла,Джоунс.Как да те наричам?-Изсмя се Вълчето и изведнъж тя и Улфъс завиха на пълнолунието.
-Само Лиян да беше тук,щяхме да се напикаем от смях.А,това е нашата песен.
:
Трима,трима,кат дивеч,
Трима,трима,кат месо.
Дали ще задоволят те
нашето тяло?
Нека да опитаме поне!
Хе-хе-ха-ха-хе!
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:21 am

-Ооохооо!Най-накрая една грифиндорка.Много весело!Даже и върколак.Много взе да става интересно!-ухили се до ушите с лукава усмивка Харпия.
Брат й също се усмихна лукаво,защото най-накрая вижда грифиндорка-"най-любимия му дом".
-Е,Анна сега какво?Ще ни изядеш ли!?-захили се злобно слидеринката.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:26 am

-Оооо,не,аз страхливите бебенца,дето са много сладки,не ги ям.Но за Драко-него го мразя.Той не е сладък.Само гадните непрокопсаници ям.Е,сега какво,Харпия,ще ме напляскаш ли?И без това си разхождам вълка.
Слидеринката впери очи в Улфъс,който пращеше от злоба и чакаше удобен момент да се хвърли върху слидеринците и да си поиграе със рейвънката.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:34 am

Лейла гледаше отегчено.Какво пък искаше Анна.Само си търсеше белята.Тя слушаше плямпанията на грифиндорката и реши да се обади.
-Анна,какъв ти е проблемът?-сбръчка чело рейвънклоуката-Нямаш ли си друга работа,та си решила да се заяждаш с нас?Иии не мисля чи тук някой е "гаден непрокопсаник"!
Върнете се в началото Go down
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:38 am

-Аз не съм казала че има гадни непрокопсаници , Лейла.
Анна пусна вълка си,но му прошепна да напада слидеринците.Вълка се шмугна между краката на лейла,тя падна и той доволно я облиза.
-И добавям само,че Улфъс сигурно те харесва,Лейла.-засмя се Анна.
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:51 am

Директорката навлезе в гората.Беше в необичайно лошо настроение.Видя пред себе си двама слидеринци,грифиндорка и рейвънклоувка.Познаваше ги всичките.Видя,че нещо спореха с Анна.Лили отиде и се намеси:
-Добър вечер.Какво правите по това време в гората?И какво става тук?-попита малко объркана професорката.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:55 am

-Ами професоре,аз си разхождах вълка,докато те ме натопиха,че съм се заяждала с тях.Не е честно!-рече Анна съвсем като малко сладко ангелче.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 10:58 am

-Аууу....много си умна просто.Трябва и медал да ти връчат.Кой дойде при нас,а?Лъжкиня малка!-Харпия се запъти към нея с отмъстителен поглед.Щеше да я хване за врата,но Лейла я хвана за ръката й я издърпа назад.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 11:02 am

Лили вече се ядоса.Беше готова да се намеси,но Лейла дръпна Харпия от Анна.Погледа на учителката засвятка и гласът и се повиши:
-Всички веднага по общите стаи!Бързо!-учениците като че ли се постреснаха от вида на директорката и забързаха пред нея към замъка и Лили вървеше зад тях и се ядосваше от видяното.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 11:04 am

Лейла също се беше изнервила от лъжите на Анна,но знаеше,че ако Харпи избухне ще стане по-лошо.
-Харпи,не се занимавай с нея!-измърмори Лейла-А ти Анна,си много хитра!Как може така да се възползваш от ситуацията от ситуацията-знаеш,че Харпи и Драко понякога се заяждат и се опитваш сега да ни натопиш,така ли?!Еми извинявай,ама тва е жалко и лицемерно!-рейвънклоуката се чудеше как може да има такива хора.
Върнете се в началото Go down
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 11:05 am

Анна Портър написа:
Беше пълнолуние.Анна и Улфъс бягаха на тревата в Забранената гора-Любимото им място.Анна прегърна вълка си.Изведнъж момичето стана върколак,но когато чу шум,се скри в сънката на един голям бук и заслуша:
-Моля,моля.Аз не лъжа.И не съм малка.А и ти не знаеш как да се защитаваш от върколак.Ходи на ГЗМС.-си мислеше на ум момичето,докато вървеше към замъка със скръстени ръце и сърдито израженийце.-Пак ще изляза,защото съм гладна.А и Улфъс също,така че...
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyСря Окт 28, 2009 11:06 am

Харпия се ядоса:
-Сам0 заради тази.....грифиндорка...трябва да ходим в замъка ли?Аз май няма да се съглася!Само заради нея ще се прибирам.Имам работа и не ми е до общата стая.Аз ще ви напусна.-запъна се Харпи на едно място като статуя.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyЧет Окт 29, 2009 4:38 am

Драко се засмя злобно към Анна.
-Портър, разкарай си рошавата тиква от тук!-каза и той подигравателно и тръгна след Харпия и Лейла.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyЧет Окт 29, 2009 10:12 am

Нямаше как Харпия дя не се засмее и се засмя гръмогласно и много злобно.
-Ааа,неее ти се върха!!!!Имам най-готиния брат!!!-започна да се кефи вещицата.Дъмбалдор,Лейла и най-вече противната грифиндорка се обърнаха да я видят.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyЧет Окт 29, 2009 10:24 am

Драко забеляза, че Анна е ядосана.
-Нека си се ядосва, може би скоро това вълче ще заскимти!-Драко се засмя злобно, и подкани Лейла и Харпия да тръгват.Те излезоха от забранената гора и се запътиха към замъка, далеч от Портър, която стоеше още в гората.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 2:26 am

Харпия се разхождаше наоколо и отиде в гората.Не знаеше какво да прави.Нямаше никой.Седна до едно старо дърво и почна да гледа небето.По едно време някой се приближи.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 2:35 am

Това беше Монда.
-Здравей Харпи ъъъ...какво правиш?-Харпия първо не усети, че и говорят, но после видя ч до нея стои Мона.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 2:40 am

-Оооо,Мона.Стресна ме.Как си?Някой досада ли ти?-Харпия не пропусна да я попита,защото имаше досадни същества в замъка досаждаждащи на околните.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 2:49 am

Мона само погледна Харпия и каза с усмивка:
-Не...само тази Лиян.Следващия път няма да оцелее.А при теб как е?Как си ти?Имаш ли броблеми с някой досадник или досадничка?
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 2:58 am

-Амм.....аз съм добре.Притеснявам се за брат си.На партито Рона подивя и хвана Драко за врата.С противните си нокти до одра до кръв.Като отидох в общата стая го нямаше.Рона почувства болката след това.Използвах Круцио.-като си спомни това Харпия стисна ръката си в юмрук.Мона като чу какво е направила Харпия се вцепени и я побиха тръпки.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 7:14 am

После мона също се вбеси.
-Ама на тия хафълпафки какво има става те... те са невъзможни.Просто ми иде да ги избия до една.-Мона толкова силно викаше, че даже Харпия си запуши ушите...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 EmptyПон Ное 02, 2009 8:35 am

- Какво имаш против Хафълпафките? - чу се гласът на Лиза. Двете първокурснички от Слидерин я погледнаха учудено.
- Много подло и лицемерно е от твоя страна да говориш зад гърба на Лия... или на когото и да било. Ако толкова те дразни и го кажи в лицето - Бет го казваше толкова спокойно, все едно нищо не е станало.
- Не че искам да си създавам врагове... даже напротив. Затова искам веднъж завинаги да се уточним. - допълни накрая Лиз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В Забранената гора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
В Забранената гора
Върнете се в началото 
Страница 10 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Забранената гора-
Идете на: