PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора на училището

Go down 
+15
проф.Джеймс Потър
Драко Малфой
Амая Саламанка
Харпия Малфой
Анна Гаврилова
проф.Жаклин Белисима
проф.Белатрикс Даркскай
Ронамйтра Лъвгуд
проф.Алис Калън
Лейла Джоунс
проф.Хърмаяни Грейнджър
Анна Портър
Райън Питърсън
Лия Волтури
___________
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:04 pm

Рона не отместваше поглед от Лейла през цялото време.Когато стигна до края на думите си просто не се сдържа.Сърцето и се сви и първокурсничката избухна в плач и се строполи на земята, схлупила глава в дланите си.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:09 pm

Лейла не можеше да разбере какво става.Тя веднага клекна до приятелката си и я прегърна силно.Стискаше я,но тя не спираше да плаче.След няколко минути най-после малко се поуспокои.Тогава Лейла я погледна някак уплашено .
-Рона, явно наистина има нещо сериозно!Много се притеснявам за теб.Моля те кажи ми какво става!Ще ти олекне!
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:13 pm

Рона поклати глава.Дори не вярваше, че е способна да се разстрои от такова нещо.
-Като малка никога не съм имала приятели.-едвам пророни момичето-Всички ме наричаха особнячка, заради косата ми, единствената ми утеха винаги е била Хермес.И ето, че намерих теб и...всичко стана по-лесно.Ти беше единственият човек, на който съм се доверявала и съм се забавлявала.Но тогава се появи Харпия и си те открадна.Държа се отвратително с мен, което, макар че се опитах да прикрия, ми дойде в повече!Когато припадна ти започна да я посещаваш всеки ден, всеки часи ти започна д апрекарваш повече време с нея.И моят свят се срути.Доверието ми към хората изчезна и...и...-не можеше да довърши изречението и отново изхлипа.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:22 pm

Лейла не можеше да повярва!Всички моменти й минаха като на лента.И да-Рона беше права!Рейвънклоуката наистина в последно време не обръщаше внимание на приятелката си,а семо на Харпия.Сега силно се разкайваше.
-Рона,СЪЖАЛЯВАМ!Наистина!Незнам какво ми стана.Вие с Харпия сте много различни,но и двете сте ми приятелки..и..незнам защо тези дни съм повече с Харпия!Не предполагах,че това те разстройва толкова!Моля те прости ми!Не се сърди!Ще ти се реванширам.Утре можем да прекараме цели ден заедно идкаш ли?Ще посетим сем. Уизли,може и дъдлитата.Ще си направим пикник в гората!Съгласна ли си!-Лейла сещо се беше разплакала.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Сеп 27, 2009 2:26 pm

Как можеше да го направи?Да се довери отново?Но, не - това беше Лейла и й се извини!Или пък не биваше...?Разтърси главата си от мисли и се сгуши по силно в приятелката си.
-Ето от това се нуждаех...-насили се да се усмихне, Лейла направи същото.Тя избърса сълзите си, стана и подаде ръка на Рона.Брюнетката се поколеба само за миг и пое ръката й.После отново се прегърнаха.Решиха, че достатъчно късно и се прибраха в замъка.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 12:59 am

Харпия реши да подиша въздух на мястото където припадна.Излезе навън.Беше студено,листата на дърветата бяха изпокапали,въпреки това всички домове бяха на двора.Стигна до края на двора където беше намерила едно дърво на което можеше да си почине(само неговите листа не бяха паднали и короната му беше тъмно зелена).Вещицата се качи в гъстата корона на дървото и започна да гледа какво правят останалите й съученици на двора(имаше добра гледка).
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 10:59 am

Лела и Рона се бяха видели на излизане от Хогуортс.Те решиха да си направят пикник както Лейла предложи вчера.Минаха през кухнята с духчетата и напълниха една кошница с разни вкусотии.След това взеха он общата стая на Рейвънклоу една постелка и тръгнаха към двора.Беше почнало да се смрачава.Момичетата седнаха близо до едно дърво.Постелиха си извадиха храната и започнаха да ядат и да си бъбрят.
-Хей,Рона как мина денят ти?-попита Лейла разсеяно.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 11:03 am

Рона натъпка устата си с чийзкейк и изфъфли:
-Нищо интересно!Днес нямахме часове - следователно и домашни...Отскочих само до Соварника, за да оставя Хермес и през другото време се скитах наоколо!-отпи една глътка тиквен сок и продължи-Нещо интересно при теб?
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Сеп 28, 2009 11:44 am

-Нищо особено!-Лейла извърна очи и реши да не споменава на Рона за това,което и бе споделила Харпия.
Пикникът продължи около два часа.През това време Лейла и Рона си прекараха чудесно.Бъбриха си оживено и изядоха всичко.Накрая легнаха по гръб и се загладаха в луната.
-Рона,хайде да се прибираме!Стана ми студено.-и наистина досега не беше имало толкова хладна нощ.
-На мен също!Хайде!
Момичетата взеха постелката и вече празната кошница и се запътиха към двореца.Двете бяха многодоволни от пикника и решиха някой ден да повторят.Точно преди да влязат в Хогуортс заваля силен порой.Изглежда сезадаваше буря.Приятелките погледнаха небето и побързаха да се скрият на сухо.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Окт 03, 2009 12:56 pm

Харпия реши да се поразходи на двора и да си полегне под дървото й където щеше да си почине след часовете и 3рите дни който не беше виждала легло.Нямаше никой на двора.Отиде при дървото и започна да гледа тъмите есени облаци.По едно време някой наруши гледката.Вещицата се обърна и видя както винаги....
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Окт 03, 2009 12:56 pm

Харпия реши да се поразходи на двора и да си полегне под дървото й където щеше да си почине след часовете и 3рите дни който не беше виждала легло.Нямаше никой на двора.Отиде при дървото и започна да гледа тъмите есени облаци.По едно време някой наруши гледката.Вещицата се обърна и видя както винаги Рона.Погледная накрива и я попита злобно:
-Какво правиш тук?Да не би да ме преследваш?.....
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 12:14 am

Рона беше решила да се поразходи зад замъка, можеше пък да намери нещо интересно.Излезе и закрачи по моравата, подскочи, когато чу нечий глас, но когато се пбърна видя Харпия.
-Да бе точно, сякаш си нямам друга работа...-подметна саркастично първокурсничката
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 3:27 am

-Винаги когато аз см някъде се натъквам на теб.Това е безобразие.-започна да крещи вещицата и щеше да спука тъпачетата на вийлата.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 3:37 am

Лейла също беше решила да се поразходи.Тя не се зарадва като видя Рона и Харпия отново да се карат.Момичето стоеше настрани и се надяваше приятелките й да не я видят-Когато Харпия изкрещя обаче,рейвънклоуката нямаше как да не се намеси.
-Харпиии,какво става?Защо крещиш така?Пак ли се карате?!-Лейла сбръчка челото си ядосано.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 7:19 am

Харпия и Рона се смутиха и слидеринката реши да замажи положението:
-Аммм...не,не не карме само си приказваме.Нещо си се объркала!
Рона се усмихваше на всяка нейна дума и потвърждаваше думите й.Лейла не вярваше на вещицата....
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 8:17 am

-Да бе сигурно!Така си приказвате,че може би и в Хогсмийд ви чуват!-Лейла говореше безразлично.Вече и беше омръзнало.-Карайте се щом искате!Това на истина е много умно!Хайде продължавайте.-момичето се усмихна иронично.След това се обърна и тръгна бавно към двореца.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 8:32 am

Рона понечи д акаже нещо, но се отказа и остави Лейла да си тръгне.
-Виж какво направи!Стига си крещяла като някаква побъркана и спри да ми държиш такъв тон!Какво да направя, че те виждам навсякъде?!Ако не си забелязала госпожице всеки път се опитвам да се отдалеча от теб, когато те видя! - и тя беше започнала да крещи. -Това че явно ти е приятно да започваш да се дразниш с мен и да викаш като обезумяла си е твой проблем!И не ми прави физиономии!!
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 8:33 am

Харпия се ядоса и се провикна към Лейла:
-Хайде тръгвай си и следващия път като ни видиш не ни се пречкай.Въпреки че сме ти приятелки т`ва не ни пречи да се караме и си е наша работа.
Слидеринката се беше вбесила,защото напоследък всички й казваха какво да прави и после Рона и се разкрещя обаче вещицата не й се сдържа и й каза:
-Ще викам колкото си искам.Т`ва да ти е ясно!Не ме интересува за вас 2вете писна ми от вас!-и обърна гръб на Рона.Отиде някъде побесняла.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 04, 2009 9:11 am

Рона се възмути.
-Абе я...пффф лигла!-продължи да крачи забила поглед в земята, а студеният вятър пронизваше ушите й.След малко не чуваше стъпките на Харпия и всичко стана зловещо тихо.Огледа се на няколко страни предпазливо и се върна в замъка.
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Окт 10, 2009 10:04 am

Мая се разхождаше на двора изведнъж се блъсна в някого.Като погледна видя Аделина-новата рейвънклоука.
-Оу извинявай не внимавах.Аз съм Амая Саламанка от хафълпаф.-Представи й се Сали...
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyСъб Окт 10, 2009 10:37 am

харпия решида се разходи на двора и да седне на тайното си място,за да остане на спокойствие ако е възможно най-накрая.Тя отиде при дървото и се изкачи на него.Откъсна един лист от дневника й и започна да пише до семейството си.В писмото тя разказваше кат е намерила в стаята с портретите леля си.Тя изглеждаше досущ като Харпия.Когато го написа тя слезна от дървото и отиде до соварника.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyНед Окт 11, 2009 12:31 pm

Лейла излезе на двора за да подиша чист въздух.Ето,че вече се беше запознала с Драко Малфой.За съжаление очакванията й не се оправдаха.Той се държеше много...сухо.Момичето не очакваше да не е надменен и заядлив като сестра си.Просто се надяваше,че като рейвънклоуката е приятелка на Харпия той ще се държи малко по-дружелюбно.Лейла се излегна на тревата и се загледа в луната.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Окт 12, 2009 3:23 am

Харпия реши да излезе на двора.Отиде на нейното си място-качи се на дървото.Двора бе пуст,времето мрачно-задаваше се буря и всички бяха на в Голямата Зала.Единствено на вещицата не й беше студено.......
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Окт 12, 2009 7:59 am

Мая се разхождаше из двора на училището като видя Харпия.
-Какво правиш там Харпи?-Зачуди се Мая Като от клонките едвам я виждаше...
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 EmptyПон Окт 12, 2009 10:06 am

-Какво те интересува какво правя?-отгвори дърносано Харпия на Мая с въпрос.Докато Харпия започваше да се заяжда с хъфалпъвката някой дойде...
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Двора на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Двора на училището
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Двора...-
Идете на: