PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бюрата за четене

Go down 
+8
Амая Саламанка
Санса Старк
Лейла Джоунс
Делинда Харпър
Харпия Малфой
Патриша Грийн
Ронамйтра Лъвгуд
___________
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyПет Авг 21, 2009 2:53 am

Тук ученици и учители идват за да четат библиотечните книги.Имаше свободно място в библиотеката,където бяха разположени множество бюра.Там хората сядаха за да четат.
Важно:Тук пишете само РП постове.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyСря Сеп 09, 2009 12:05 pm

Патриша и Рона се запътиха към библиотеката.Двете хафълпафки искаха да намерят онформация за домашното си по Драконология.
-Дали ще намерим нещо допълнително, а?-попита Пати
-Надявам се.Ако не...ще обясним на учителката!
Първокурсничките се заровиха из рафтовете и заизваждаха енциклопедии и книги...
Върнете се в началото Go down
Патриша Грийн
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Патриша Грийн


Брой мнения : 35
Join date : 02.08.2009

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyСря Сеп 09, 2009 12:36 pm

Докато двете момичета разгръщаха прашните книги и тежки енциклопедии, много техни съученици започваха да прииждат в библиотеката.Скоро стана почти непосилно да се диша.Тъкмо когато вече се отказваха за утре най накрая Рона каза "Най-сетне" и двете момичета се спуснаха да пишат съчинението си.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyСря Сеп 09, 2009 12:38 pm

-Вече започнах да си мисля, че няма да успеем!-промълви Рона докато пишеха съчинението си.-Пати разкажи ми нещо повече за теб!
Върнете се в началото Go down
Патриша Грийн
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Патриша Грийн


Брой мнения : 35
Join date : 02.08.2009

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyСря Сеп 09, 2009 12:50 pm

-Ами-започна Пат-Имам брат близнак.За съжаление той не учи тук.Учи в “Дурмщранг”.Имам и коте.Много игриво и сладко.Добре, че ми позволяват да го взема иначе незнам какво бих правила без него.Чистокръвна съм, но за мен това няма никакво значение.-рече Пати докато натискаше по пергамента с пачето перо. - А ти Рона имаш ли си домашен любимец?
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyСря Сеп 09, 2009 12:54 pm

-Да, сова.Казва се Хермес.Подариха ми я мама и татко за 9тия рожден ден.Тогава научих, че съм магйосница.Аз също съм чистокръвна.И тате е учил в "Дурмщранг'!Междодругото обожавам куидича!А ти какво обичаш?
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:24 pm

Тази седмица на Рона й се поатрупаха домашните.Още не беше предала това по Астрономия, затова спря да отлага и закрачи натам.Излезе от Общата стая на Хафълпаф и се запъти на там.Скоро стигна до вратата, влезе вътре и поздрваи библиотекарката.Запъти се към секцията по Астрономия и след няколко минути беше извадила 3-4 книги.Приближи се до най-близкото бюро и заобгръща страниците.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:29 pm

Харпия и Делинда влязоха в Бюрото за четене и видяха Рона:
-Ооо Рона!Как си?Как ти е крака?-попита Харпия.-А и да не пропусна това е Делинда.


Последната промяна е направена от Харпия Малфой на Нед Сеп 20, 2009 12:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:32 pm

Рона нямаше голямо желание да разговаря с такава егоистка като Харпия, но разбира се остана дружелюбна.
-Кракът ми е много добре...Почти не куцуквам вече!-насила се усмихна.После се обърна към новото момиче и й подаде ръка.-Приятно ми е аз съм Ронамитра Лъвгуд!
Тя зачака....
Върнете се в началото Go down
Делинда Харпър
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Делинда Харпър


Брой мнения : 4
Join date : 14.09.2009
Age : 29
Местожителство : bulgariq

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:34 pm

Делинда най-после се запозна с Рона :
-Здравей,Рона аз съм Делинда приятно ми е как си ?
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:44 pm

Гласът на момичето беше искрен и й подаде ръка...Необичайно за слидеринка!Рона се смути, но побърза да не показва емоций и й отвърна безгрижно:
-Добре, благодаря!Добре дошла в Хогуортс!Какво ви води вас двете тук?Ще се учудя ако сте дошли да учите?
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:49 pm

-Ооо да учим!-засмя се Харпия.-Просто показвах на Делинда училището.А ти какво четеш?-попита я с ироня в гласа Харпия.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:53 pm

-Ами..още не съм предала домашното по Астрономия...Нез нам длаи ще ми го приеме Линч, но..-Момичето не беше от най-издържливите и гласът й лека-полека застудяваше.-Ти кога пристигна Дел?
Рона нарочно си позволи да нарича по кратко момичето, защото беше раздразнена...Не от Делинда разбира се, но се надяваше слидеринката да не й се сърди...
Върнете се в началото Go down
Делинда Харпър
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Делинда Харпър


Брой мнения : 4
Join date : 14.09.2009
Age : 29
Местожителство : bulgariq

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 12:56 pm

Делинда без да се замисля много много от кога никого не и бесхе казвал Дел тя с усмивка отговори на Рона:
-Ами не много одавн-каза тя с ведар глас
Върнете се в началото Go down
Делинда Харпър
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Делинда Харпър


Брой мнения : 4
Join date : 14.09.2009
Age : 29
Местожителство : bulgariq

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 1:02 pm

След бързия и мил отговор който не подхождасхе на слидеринка Делинда каза:
-Хей,Рона искаш ли да останеш с нас - попита прителски Делинда
Делинда каза:
-Какво ще кажеш Харпия?-попита тя новата си най-добра приятелка
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 1:06 pm

На Харпи не й стана особено приятно,но отговори:
-Ами ако Рона няла работа....можа да дойде!-след това попита хъфълпафката колкото й да не й беше приятно:
-Рона какво ще кажеш да ни придрожиш?
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyНед Сеп 20, 2009 1:12 pm

На Рона й се сви сърцето.Веднага забеляза нотката разочарование в гласът на Харпия.Беше й писнало да се държи така с нея, но нямаше да й се даде.Разтърси косата си и запримига-така правеше, когато разкриваше истинският си вид на вийла-Косата й заблестя и стана сребриста, а очите й заблещукаха.Погледна Харпия накриво.
-Не благодаря-бързам.-усмихна се студенO и с високо вдигната глава изхвърча от библиотеката.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyПон Сеп 21, 2009 3:34 am

-Е добре!Щом така иска...хайде Дел да прдължим разходкта си.И с нея и без нея...пак ще ни е добре.-каза злобно Харпия на новата си приятелка.
-Добре Харпи!Хайде.-каза Делинда.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:00 pm

След най тъпата си вечеря Лейла реши да отиде до библиотеката.Може би като четеше щеше да се разсее.Момичето влезе и отиде на един от рафтовете.Взе някаква книга,в която се разказваше за Хогуортс по времето на Хари Потър.Седна на едно от бюрата и се зачете.Книгата беше много интересна и Лейла беше като погълната.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:09 pm

Когато влязоха в замъка, Рона не последва Мая към Общата стая ами влезе в библиотеката.Там беше върховно както винаги - чуваше се само чум от сраскащи пера, разместващи се книги и прелистване на страници.Прелистване на страници?Та кой ли беше по това време в библиотеката.Момичето отиде до една от секцията за заклинания и извади няколко книги.Купчинката беше доста голяма и Рона трудно виждаше.Изведнъж се спъна и падна на земята.Книгите се разпиляха и бр'нетката въздъхна.Вдигна очи и видя Лейла.Рона я загледа обнадеждено и понечи да отвори уста, но приятелката й я прекъсна.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:16 pm

-Виж Рона,нищо не казвай!-момичето подаде ръка на приятелката си и я вдигна от земята-Не мога да ви разбера двете с Харпия!Нон стоп се карате и обиждате!Аз вече не мога да търпя това!!Днес дочух,че ще си правите дуел!Не можах да повярвам!Явно не ви пука аз какво чувствам!-рейвънклоуката каза това с тъга в гласа си.Искаше Рона и Харпия да се разбират,но нее....Лейла седна отново на бюрото.Тя мълчеше и очите й се напълниха със сълзи.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:22 pm

-Няма да стане Лейла.-съвсем спокойно й отвърна Рона.-Просто...-въздишка-Няма как да стане...Ние..Не може да не се караме.Аз опитах да се сприятеля, но не е по силите ми да опитвам още и още...Тя дори не заслужава опитите ми!-косата й почервеня и стисна ръце в юмруци.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:27 pm

-И двете не сте прави.Тя е слидеринка-в кръвта и е.Не е толкова лоша,но се прави на заядлива и....Ти пък си страшно спокойна и въпреки това вчера й каза ужасни неща.Незнам...Защо не поговорите като нормални хора,а трябва да се карате или пък,както сте решили да се дуелирате?!Г-л-у-п-а-в-о е!-Лейла направо се беше отчаяла.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:33 pm

-Това за дуела е пълна глупост!Незнам кой ти го е казал но...-говореше бързо и с някакъв странен тон.Беше ядосана и същевременно толкова тъжна...-Уфф...зарежи...не ме разбираш...Обърна се и излезе забързано от библиотеката.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене EmptyВто Сеп 29, 2009 2:39 pm

Лейла много се ядоса!Тя знаеше,че Рона скри от нея това за дуела нарочно.Рейвънклоуката очакваше приятелката й да се откаже от дуела,но не-Рона беше инат и предпочете да я излъже.Лейла захвърли книгата и излезе от библиотеката тичайки.Този път наистина беше побесняла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бюрата за четене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бюрата за четене   Бюрата за четене Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бюрата за четене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Библиотеката-
Идете на: