PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нужната стая

Go down 
+3
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
___________
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 1:08 pm

-Какво правиш тук!?-Харпия затвори рязко дневника си и на Лиян й стана интесно какво толкоз пише там....
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 1:16 pm

Харпия Малфой написа:
-Какво правиш тук!?-Харпия затвори рязко дневника си и на Лиян й стана интесно какво толкоз пише там....


Наистина на Лиян и стана много интересно какво има в този дневник. Тя можеше много лесно да види, защото една от вампирските и способности беше да прониква навсякъде из човешкия мозък. Но този път тя реши, че не е уместно да разглежда дневник. Лиян отговори на Харпи спокойно:
-Как какво правя тук. Каквото и ти разбира се. Тая вратя се отвори пред мен и реших да вляза. Оо аз знам каква е тази стая. Това е нужната стая. Появява се пред всеки който има нужда от нея. Много яко. Тя е използвана за сбирките на ВОДА.- Тогава Харпи надигна вежда малко учудена от многото говорене на Лиян. Тя се разсмя и заговори през смях........
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 1:23 pm

-ОМГ и това за ВОДА какво ме бърка?А и ми обясняваш като току-що дошла от Марс!-смехът й беше доста ироничен.Тя прибра дненика набързо в чантата си и очакваше реакцията на вампира след думите й.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 1:29 pm

-От къде да знам дали ще си наясно с историята на тази стая. А защо се звериш. Спокойно и аз мога.- Лиян се озъби и сякаш стана от вампирите, които пият човешка кръв. Тя изведнъж се захили без да спира.- Не бе майтапя се. Немога да пия човешка кръв щото ще стане лошо.- Харпия намправи физиономия и Лиян чкаше поредната критика.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyНед Окт 04, 2009 11:49 pm

-Знам много преди теб за тая стая и не ме плашиш с вампирските ти зъби.Не ме е СТРАХ!-усмихна се самодоволно вещицата....
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Санса Старк
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Санса Старк


Брой мнения : 31
Join date : 01.10.2009

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyПон Окт 05, 2009 4:33 am

Санса открехна леко вратата на Нужната стая. Надникна вътре, за да разбере от къде идва целия този шум и веднага разбра: две момичета май се караха. Поне така изглежда. Санса отвори по-широко вратата и влезе бавно в стаята, оглеждайки я с присвити очи. За миг беше забравила двете непознати и изобщо не им обръщаше внимание, даже не ги бе поздравила. Момичето откъсна поглед от голите стени и огледа съученичките си.
-О, изглежда преди мен вече е имало някой тук..Прекъсвам ли нещо?
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyПон Окт 05, 2009 11:11 am

-А не не прекъсваш нищо.А впрочем ти си новата на Грифиндор,нали?-попита иронично слидеринката.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Санса Старк
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Санса Старк


Брой мнения : 31
Join date : 01.10.2009

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyПон Окт 05, 2009 1:38 pm

-Точно така.-отвърна предизвикателно санса. Нещо в тона на това момиче не й харесваше. Говореше някак..надменно,сякаш се смяташе за нещо повече. Санса пристъпи крачка към момичето-роклята й изшумоля.
-А ти предполагам си някоя от надменните и злобни Слидеринки?-подметна с престорено нехайство тя. Не обичаше да се кара с хората, но тя я беше предизвикала с тона си. Плюс това не й вдъхваше доверие, никак не й харесваше това момиче..Санса още не я познаваше, не беше говорила нея, но усещаше, че момичето пред нея не е добро и приятелски настроено. Както се казва-на челото й беше изписано-начинът, по който гледаше, тонът, с който говореше.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 12:51 am

-Мда,много ясно,че съм слидеринка.-и показа длидерин емблемата на мантията си.-А забравих да те питав как се казваш.-Харпи продължи да се заяжда по нейн си начин с грифиндорката.Тя ги мразеше колкото и брат й.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Санса Старк
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Санса Старк


Брой мнения : 31
Join date : 01.10.2009

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 4:33 am

-Мда, личи ти. Както винаги-нагли до безкрайност.-отбеляза Санса и продължи.-Не съм сигурна дали те интересува името ми, но все пак...Санса Старк.Така се казвам.-каза тя и скръсти ръце пред гърдите си.-А ти си...?-попита тя, повдигайки въпросително вежда.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 10:32 am

-Харпия,приятно ми е.-слидеринката се усмихна лукаво и подаде ръката си.Двете определено щяха да си врагове.Усещаше се от километри.Вещицата разбра нещата който искаше да знае и каза на грифиндорката:-Е,беше ми приятно сега ще тръгвам.-Стана от стола и излезе от стаята с коварна усмивка.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Санса Старк
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Санса Старк


Брой мнения : 31
Join date : 01.10.2009

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 10:47 am

-И на мен ми е приятно.-процеди Санса, докато Хрпия излизаше. Защо ли беше тази усмивчица? Първят човек, с когото се беше запознала в училището вече й беше враг. Санса не стоя дълго в стаята. След малко се обърна и с бърза крачка излезе. Не знаеше къде да отиде, но определено не й се стоеше в тази стая сама.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyПон Окт 12, 2009 5:30 am

Беше от онези ужасни дни, в които не можеш да правиш нищо освен да се топлич край старата камина в общата стая.Вятърът беше ненадминат в делата си, не оставаше нито едно дърво без да го разтърси жестоко.Всички си говореха оживено, на групички или мислеха над отворените домашни.Рона седеше в обичайната си странна поза на любимото кресло и се взираше в пукащият огън.Пламъците му образуваха чудати форми, които бързо се изпаряваха.Прозорците поскърцваха, а една котка мъркаше наблизо.Хафълпафката дишаше бавно и гърдите й се издуваха и свиваха в такт.Огледа помещението бавно и тромаво се изправи, откъсвайки поглед от игривият огън.Стъпалата й караха старите дъски по пода да поскърцват, докато се отправяше към вратата.Отвори я и бързо закрачи по коридорите.Сетне изкачи определено голямо количество съпала на голямото стълбище, разминавайки се с малцина ученици, усмелили се на напуснат топлите общи стаи.Отвори една стара врата от масивно дърво и се отправи към дълъг коридор.Подът беше каменен с дълъг червеникаво-кафяв килим, посивял от прахта, а на стените - укичени с различни картини и факли, не се различаваше материалът, от който бяха построени.След дълго крачене, забила поглед в причудливите завъртулки на килима, брюнетката спря пред голяма стена.В началото не се случи нищо, сетне по повърхността й заиспъкваха черни очертания на голяма врата.Първокурсничката изчака малко сетне дръпна дръжката и влезе в помещението.Не беше много голямо, но пък уютно и приветливо.Беше осветено от пъргава светлина, идваща от сумати факли по стените.Имаше голямо и удобно кресло, което се разпростираше край подобна камина от стар камък, а материята му беше мека и стоплена от близките пламъци.Сякаш пламтяха от сумати време.Имаше дълга секция с книги, над нея доста картини, повечето от които природни, и два прозореца, които не пропускаха и капчица влага и студ.Момичето вдиша дълбоко.Из пространството се носеше лек аромат на теменужки.То запристъпи напред към удобният стол и леко се облегна.Извати причудлива машинка, от която щом натисна един бутон заизлиза музика.Напъха две слушалки в ушите си и се унесе в спокойствие.Тук го нямаше шумът от бърборенето на учениците.Беше много по усамотено и приятно.Беше определено по вкусът на Рона...
Върнете се в началото Go down
проф.Джеймс Потър
преподавател по Летене/Куидич
проф.Джеймс Потър


Брой мнения : 82
Join date : 08.10.2009
Age : 40

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвен
Способности: зоомаг(но, е тайна)

Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 EmptyСря Окт 14, 2009 8:22 am

Джеймс се радхождаше по коридорите с мисълта, ме му е много скучно.Изведнъж видя, че на стената се оформя врата.Когато влезе видя че Рона е в стаята.
-Извинете, че нарушавам спокойствието ви.-Каза той като се огледа.
Той се върна пак към врата и излезе продължавайки разходката си в обикновеното си щастливо изражение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нужната стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нужната стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стая №36
» *~Стая №8~*
» Стая №16
» Стая №3
» Стая №10-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Нужната стая-
Идете на: