PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нужната стая

Go down 
+3
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
___________
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Нужната стая   Нужната стая EmptyПон Авг 03, 2009 1:41 am

Тук бе нужната стая.Тя винаги се преобразяваше според нуждите на хората.Така че-ако ви трябва място да скриете нещо,да организирате клуб,да правите парти или още много други щури идеи,това е перфектното място!
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 11:03 am

Ронамитра седеше в спалните на момичетата и четеше урокът си по Митология на прозореца.Омръзна й затова стана и се доближи до огледалото в стаята.Наклони глава на една страна и присви очи гледайки отражението си."Тази прическа ми доскуча!" помисли си момичето, възмутено от образа си.Придаде си много замислено и измъчено изражение и косата й се промени.Сега беше чисто руса, със старата дължина, но вързана на две дълги плитки."Нещо свежо!".Момичето се усмихна и решена, че изглежда по-безгрижно се облече и тръгна из коридорите на подскачайки.Мина покрай една стена и се спря на място.Стори й се, че се е променила.Обърна бавно глава и видя, че вместо стена сега имаше голяма, двойна врата, със стари брави и гравирани завъртулки."Нужната стая?!Та аз сега не искам нищо..".Протегна много бавно и плахо ръка, за да отвори вратите, но тогава шум я спря.Обърна се рязко.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 11:32 am

Това беше Лейла.Тя тичаше към нужната стая.Рона видя приятелката си.
-Хей,Лейла!Какво правиш тук.За къде си се разбързала.-гледаше я изненадано Ранамийтра.
-Ами,аз...Вчера идвах тук да си почета на спокойствие урока по Черни изкуства и изглежда съм го забравила тук.Никъде не мога да го открия,а ако отида без него професор Слидерин жива ще ме изяде.-отвърна Лейла загрижено-А ти защо с тук,Рона?
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 11:37 am

-Ами...добър въпрос.Минавах оттук и стаята сама си се появи...И реших да проверя в какво се е превърнала....Ако не бързаш за никъде нека ти вземем урока и да си поговорим малко?-Рона беше щастлива, че отново вижда приятелката си.За щастие тя й кимна в съгласие и двете отвориха вратите.Стаята беше точно според мислите на девойките.Просторна, с фотьойли, масичка върху, която имаше чай и бисквитки и посредата на стаята - урокът на Лейла.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 11:57 am

Двете момичета седнаха до масата и си взеха от бисквитките с чая.След това започнаха да си бъбрят.Рона подхвана:
-Лейла,разбрах,че вчера си имала нещо със някакъв грифиндорец!
Лейла се изчерви.
-Ааа,за Клаус ли става въпрос!?Амии... не се е случило нищо кой знае какво между нас!-момичето вече беше станало като домат,но в същия момент сияеше.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 12:16 pm

Рона веднага разбра какво става и се усмихна самодоволно, но и някак мило.
-Ooo, приятелката ми е влюбена?-Рона запляска, а Лейла отвори уста, за да възрази.
-Между нас двамата нищо не се е случило!-момичето се опита да не показва емоцийте си, но се беше изчервила, а очите й блещукаха.
-Не си много убедителна!-възкликна приятелката й доволна и прегърна Лейла.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Сеп 13, 2009 12:27 pm

-Добре дее.Признавам случи се нещо.Целунахме се ведъж и това е...Ъъъ тоест два пъти илиии малко повече.Не е кой знае какво.Само ме притеснява това,че днес не съм виждала никъде Клаус...-Лейла изглеждаше много загрижена.
-Сигурно го е срам..-успокои приятелката си,Рона и двете се засмяха.-Стана късно!Хайде да тръгваме за да не ни хване някой учител.
Момичетата прегърнати излязаха от нужната стая,а вратата в стената зад тях бавно изчезна.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 10:32 am

Навън вече се смрачаваше.Рона беше прекарала почти целият ден в Общата стая и скучаеше.Всъщност в последните дни правеше точно това.И колкото да беше учудващо, не й се случваше нищо интересно, а момичето копнееше за това.Толкова много и се искаше да намери още приятели....желаеше го ужасно!Дори й беше хрумнало да отиде в стаята, където се намираше огледалото Еиналеж и да надзърне да види кой ще се покаже в отражението, но вътрешно не го искаше.Първокурсничката обиколи голяма част от замъка и си помисли къде да отиде.Минаваше покрай един коридор на горните етажи и нещо вдясно трепна.Всъщност мястото й се стори познато.Обърна се и видя вратата.Беше смутена.Какво ли щеше да прави вътре?Тъкмо щеше да се откаже и да продължи да скита из замъка, когато чу нечий стъпки да оттекват наблизо.Огледа се.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 10:43 am

Това беше Лейла.Тя тъкмо се беше прибрала от двора и се чудеше какво да прави.Тя видя Рона и много й се зарадва.Веднага отиде при нея.
-Хей,Рона!Какво правиш тук?
-Минавах наблизо и вратата се отвори.Незнам защо!
-Ами хайде тогава да влезем!Искаш ли?
Двете момичета отвориха бавно вратата.Вътре беше много уютно.Имаше камина,която осветяваше и придаваше мека топлина.Посредата беше сложена малка масичка а около нея-големи удобни канапета.На масата имаше чиния със курабийки и две чащи с тиквен сок.Лейла и Рона бяха идвали тук и преди.Сега те се спогледнаха и се насочиха към канапетата.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 10:48 am

-Хмм...Помниш ли, когато бяхме миналият път ук?-Рона се ухили злорадо-Хей...Още ли тъгуваш за Бодлер?
Схруска една курабийка доволно и си стопли ръцете на камината.Огънят пукаше, вятърът удрящ прозорчетата в помещението, разтракваше стъклата, а из стаята се носеше приятен мирис на минзухари.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 10:55 am

-Бодлер ли?-попита Лейла очудено.-А да!Онзи грифиндорец-ухили се тя-Ами не тъгувам за него!Забравих го вече!-момичето не лъжеше.То също взе една курабийка и започна да хрупа.-Ааа,какво стана с онзи Джейкъб?Бях ви видяла няколко пъти заедно.-Лейла намигна на Рона и се засмя.След това отпи от тиквения сок.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 11:02 am

Рона сбръчи чело.Наистина!Беше го забравила след разправията на Черното езеро.Направо го беше зарязала...Глупаво.
-Ами...да...Хм..Свястно момче, а и...има нещо..любопитно в него...-Рона замълча за момент.Наистина й се искаше пак да го види.Облегна се на канапето, с набръчкано чело и замислено прехапа устна.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 11:28 am

Харпия беше бясна от случката на двора и реши да отиде в нужната стая.Тя влезе в стаята и за миг пред погледа й се появи една мрачна стая само с един стол и зелени стени който бяха пред срутване.Това й допадна.Беше по нейния стил.Седна на стола и извади от чантата си хапещия дневник и започна да пише.

СТАЯТА:


Нужната стая Cxheckjfntspqajfk3jbtnz25wvtc7bz23yj4swy_45838
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:03 pm

Ронамйтра Лъвгуд написа:
Рона сбръчи чело.Наистина!Беше го забравила след разправията на Черното езеро.Направо го беше зарязала...Глупаво.
-Ами...да...Хм..Свястно момче, а и...има нещо..любопитно в него...-Рона замълча за момент.Наистина й се искаше пак да го види.Облегна се на канапето, с набръчкано чело и замислено прехапа устна.

-Харесва тии!Нали?-усмихна се Лейла.Рона понечи да каже нещо,но Лейла я прекъсна-Не отричаайй..Няма нищо лошо!Напротив!-рейвънклоуката много се радваше за приятелката си.Тя помълча малко и след това отново подхвана-Само един съвет Рона-не бързай да му се доверяваш на това момче.И не бързай да таиш надежди.Виж аз как убързах с Бодлер и нищо не стана...Не искам и с теб да става същото.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:07 pm

-Абе аз се опитвам да ти кажа ама ти ме прекъсваш!!!И аз това казвам...има нещо странно в него.Но когато....уфф по-добре да сменим темата..ъъъ...Тааа...какво си прави днес?
Изведнъж изви твърде подмазвашки гласът си.Гризна от една курабийка вдигна вежди и закима в такт с музичката, която звучеше, гледайки Лейлс в очите, която едвам се сдържаше да не прихне да се хили.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:12 pm

-Ронаа!Не отклонявай темата!Какво странно има в него?Кажи ми!Моляя тее!Знаеш,че мога да пазя тайна.-Лейла запремига пред приятелката си.Тя знаеше,че Рона ще й каже каквото имаше.Та нали двете винаги си споделяха.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:17 pm

Ами...-Рона въздъхна, но нямаше какво да крие-Има..Когато го погледна...Тези зелени очи не са обикновенни...-тново сбърчи чело и се опита да си спомни всяка подробност-Миризмата му, и начинът по който гледа да избегне погледът ми и...-пак прехапа устна мъчейки се да си спомни-Има нещо загадъчно и мистериозно в него...Не...не мога да го обясня...Знам със сигурност, че не е обикновен...
Последва дълга пауза мълчание, след което Лейла се обади:
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:25 pm

-Ами потърси го!Поговори с него.Ако наистина е важен за теб съм сигурна,че ще разбереш какво крие!-Лейла се усмихна.-Не искам да ти давам празни надежди,но споре мен е свестен.Много ще се радвам ако се получи между вас.-момичето беше искрено.То виждаше,че приятелката му не е много щастлива и се надяваше,че това ще я ободри.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:35 pm

Явно Лейла я беше разбрала погрешно и Рона побърза да възрази
-Он, Лейла не...-Говореше хем сериозно, хем не с особено голямо доверие на думите си-Виж... досега не съм се влюбвала ако това намекваш, не мисля, че ще се случи точно сега.-започна да ръкомаха с ръце...-Просто...отбелязвам!
Закима енергично, а Лейла я гледаше с глава килната настрани сякаш беше извънземно.
-Аха!-потвърди веднага не кой знае колко убедително вийлата.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:37 pm

Харпия Малфой написа:
Харпия беше бясна от случката на двора и реши да отиде в нужната стая.Тя влезе в стаята и за миг пред погледа й се появи една мрачна стая само с един стол и зелени стени който бяха пред срутване.Това й допадна.Беше по нейния стил.Седна на стола и извади от чантата си хапещия дневник и започна да пише.

СТАЯТА:


Нужната стая Cxheckjfntspqajfk3jbtnz25wvtc7bz23yj4swy_45838
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:40 pm

-Мхмм.Сигурно!-Лейла много добре разбираше приятелката си.Тя замалко да не се изхили като гледеше приятелката си да се сомоубежава.Не разбираше защо Рона не иска да признае пред себе си.Може би не беше готова.Рейвънклоуката погледна камината.Сякаш там имаше нещо.-Тук е прекрасно!Не мислиш ли?!Много е уютно и мирище приказно!Трябва по-често да идваме.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:50 pm

Рона също се загледа в изгривите пламъци, които пукаха ли пукаха...Известно време седяха в мълчание.
-Винаги, когато можем - Усмихна се лекичко и се заслуша.Май валеше.Гадно...Само да не й се отразеше, че ставаше лошо.Тогава се сети за нещо.
-Хей Лейла...Исках да те питам...Миналата седмица...Нощта преди дуела с Харпия...Нали знаеш, че се бях променила?Имах ужасно бледа кожа, очите ми бяха мрачни и сиви, косата ми беше добила черен цвят и май бях раздразнителна...Приличах ли на чудовище?!
Искаше да знае какво й е станало, защото понякога й се случваше.Незнаеше защо...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 12:56 pm

-Неее!Разбира се,че не приличаше!Ти и чудовище!Глупости!Просто се беше променила,наистина.Не те бях виждала такава.Беше малко страшничка,но не приличаше на чудовище!-Лейла се усмихна на приятелката си .
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 1:02 pm

Рона въздъхна и сбърчи устни.Нямаше да прибързва да й казва за това, щеше да изчака, да провери дали често става така.Усмихна й се, когато отлепи поглед от завладяващият огън, отпи една глътка тиквен сок и предложи:
-Хайде да вървим аккво ще кажеш?Кой знае колко е часът, а й ми се спи...По добре да лягам, защото пропуснах вечерята, а не издържам дълго наглад - ако се унеса ще забравя и ще изтърпя до утре.-Усмихан се още веднъж.
-Защо не отскочиш до кухнята на духчетата?Веднага ще се отзоват, сигурна съм!
-А не, твърде изморена съм, а и ми е мъчно за тях.
Прегърна приятелката си и двете излязоха от Нужната стая, говорейки си за страхотната храна, която ядат всеки ден.Когато излязоха от помещението, колкото повече се отдалечаваха, вратите на Нужната стая постепенно изчезваха...
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая EmptyНед Окт 04, 2009 1:06 pm

Харпия Малфой написа:
Харпия Малфой написа:
Харпия беше бясна от случката на двора и реши да отиде в нужната стая.Тя влезе в стаята и за миг пред погледа й се появи една мрачна стая само с един стол и зелени стени който бяха пред срутване.Това й допадна.Беше по нейния стил.Седна на стола и извади от чантата си хапещия дневник и започна да пише.

СТАЯТА:


Нужната стая Cxheckjfntspqajfk3jbtnz25wvtc7bz23yj4swy_45838


Лиян ходеше по коридорите намусена. Днес тя беше в лошо нстроение, но и тя незнаеше защо. Изведнъж на едната стена на коридора се появи врата която се отвори. Лиян влезе в една оромна стая с разпадащи се стени и тогава видя Харпи седнала на един стол и пишеше нещо. Лиян се приближи към Харпи и тя я погледна стреснато и смутено, че я притесняват. Тогава тя каза.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нужната стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нужната стая   Нужната стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нужната стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стая №36
» *~Стая №8~*
» Стая №16
» Стая №3
» Стая №10-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Нужната стая-
Идете на: