PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Огледалото "Еиналеж"

Go down 
+8
Ричард Дейвис
проф.Минерва Макгонъгол
Амая Саламанка
проф.Жаклин Белисима
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
___________
проф.Минерва Слидерин
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
проф.Минерва Слидерин
Директор, Рък-тел на "Слидерин", водач на Смъртожадни, Преподавател по Отвари, ЧИ и зам.министър
Директор, Рък-тел на
проф.Минерва Слидерин


Брой мнения : 223
Join date : 30.07.2009
Age : 26

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Върколак

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Авг 01, 2009 1:40 pm

Тук стоеше едно красиво огледало... То показваше най - горещото желание на хората, които стояха пред него...
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyПет Сеп 04, 2009 2:22 am

Още бе преди обяд.Учителката реши преди да отиде в Голямата зала да обядва,да се отбие в стаята,където бе скрито "Огледалото Еиналеж".Лили влезе в стаята и отиде право при огледалото.Тя се вгледа жадно в него и очакваше да види най-желаното....и тогава го видя.Лили усети радостна тръпка и седна пред огледалото и гледаше ли,гледаше....
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:01 pm

Рона беше свършила с вечерята и излезе от Голямата зала.Тогава мина покрай стаята, където се намирае огледалото Еиналеж...и реши да само да погледне.То беше в края на стаята...толкова величествено и толкова просто.Рона се приближи с тихи стъпки и застана пред него...Ето!То се появи!Тя беше...И тогава момичто чу шум зад себе си.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:08 pm

Това беше Лейла Джоунс,момичето с което Рона беше в забранената гора.Лейла се приближи до приятелката си.
-Здравей!Виждам,че и ти обичаш да седиш тук!Какво виждаш в огледалото?Аз вижам родителите си.-каза тя,след като беше седнала до Ронамийтра.И едра сълза се плъзна по бузата й.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:11 pm

Рона усещаше болката на момичето.Тя се приближи плътно до Лейла и я прегърна.
-Умрели ли са?-прошепна плахо момичето.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:15 pm

-Бяха убити!Както много други- от Волдемор!Опълчили са се срещу него и ... -Лейла се обля в сълзи.Винаги се разстройваше,когато говореше за това.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:23 pm

-Няма нужда да обясняваш по-нататък...ясно ми е...майка ми е аврор..и..ми е разказвала ужасни неща...
Лейла хълцаше кротко във прегрътките й, когато Рона се загледа в огледалото...имаше толкова много хора изгубили родителите си...заради...заради Волдемор!!Гняв я обля и косата и придоби огненочервен цвят, а очите й пламтяха!
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:28 pm

Лейла надигна глава.Беше се поуспокоила малко.Тя видя косата на Рона.Вече беше сигурна,че снощи не се й се е привидяло.
-Рона.....Косата ти...Различна е.Какво става?-продума в недоумение момичето.То беше много объркано...Какво беше приятелката й?!..
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:33 pm

Рона се смути, свали ръцете си от Лейла и заобръща главата си напосоки(докато косата й отново стана сребристо-руса).
-Аз..а..ами...-момичето въздъхна-Аз съм метаморфмаг...според настроенията си цветът на косата и очите ми се променя...затова снощи беше бяла при дименторите от страх...в коридора от притеснение...а сега от гняв...освен това мога дапроменям външният си вид!Когато си поискам мога да стана баба или възрастна жена...а може и да разбрала, че съм вийла...но засега не съм използвала силите си в училище...днес се отпуснах да... и професор Грейнджър естествено видя...та..това са тайните ми.-косите й отново порозовяха...-Сигурно ме мислиш за ужасно странна...-и сведе глава.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyВто Сеп 08, 2009 12:49 pm

Лейла мълча известно време.След това се съвзе.
-Виж Рона за мен това няма значение.Ти си ми прятелка и те приемам каквато и да си.Пък и това,че имам такава приятелка е строхотно,нали?-и момичето се усмихна.
И двете се засмяха.След това решиха да подишат чист въздох и се запътиха към езерото.
Върнете се в началото Go down
проф.Жаклин Белисима
Преподавател по Куидич, Митология и Елфология
проф.Жаклин Белисима


Брой мнения : 109
Join date : 10.09.2009
Местожителство : Бургас

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вийла, полуфея

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Сеп 12, 2009 11:27 am

След вечеря, на излизане от Голямата зала, Жаклин минаваше по един етаж, когато видя непозната стая.Открехна я и видя огледалото Еиналеж."Защо пък не." помисли си професорката и влезе.Приближисе бавно с плавни крачки и когато беше съвсем близо до отражението си го видя... желанието...Усмихна се широко и остана за малко да погледа...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Сеп 13, 2009 1:33 pm

След вечеря Лейла мина през стаята с огледалото.Когато се погледна,тя не видя родителите си,както обикновено.Този път там беше Клаус Бодлер.Момичето се взираше в него.Защо днес не го бе срещнала?Къде беше той?Лейла беше тъжна.Тя седя пред огледалото известно време и след това се запъти към кулата на Рейвънклоу,където отново щеше да е сама.
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyПет Сеп 18, 2009 10:11 am

Амая дойде пред огледалото и седна.Тя се задлед в него.Иизведнъж зад нея се чуха стпки.Амая се обърна и видя Лиян.
-Здравей Лия.
-Здравей Мая.Какво видя.-Попита Лиян.
-Ами едно голямо нищо.-каза Амая.-Ти какво виждаш?-Попита Амая и зачака отговор от Лия.
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Сеп 26, 2009 1:59 pm

След вечеря Лейла отново започна да се лута насам-натам.Тя мина през стаята с огледалото и реши да се отбие.Там нямаше никого.Момичето се приближи до огледалото и седна пред наго с кръстосани крака.Загледа се и видя нещо,което не беше виждала досега-видя Харпия!Двете заедно се разхождаха около езерото и си бъбреха.Лейла се изненада и се усмихна.Тя много харесваше това момиче и се радваше,че утре най после ще го види извън болничното крило.Рейвънклоуката позяпа още малко огледалото и се запъти към кулата си.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Сеп 27, 2009 11:38 am

Рона се нахрани, потупа се доволно по коремчето и излезе от Голямата зала.Мина през Входната зала и застина на място.Обърна се бавно и видя затворената врата, за помещението, където се намираше огледалото "Еиналеж".Не беше идвала от доста време.Влезе плахо, но рязко и все така се приближи до огледалото.Страхуваше се от това, което щеше да види, затова и не седна.Тогава затрепка с бадемовите си очи и те отново се напълниха със сълзи.Сърцето й се сви дотолкова, че изпитваше ужасна болка.Не можеше да понесе отражението.Изхлипа сподавено и избяга нагоре, към най-горният етаж - кулата на Соварника.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Сеп 27, 2009 1:20 pm

Лейла беше видяла как приятелката й излезе разстроена.Тя бе в недоумение-какво ставаше с Рона,за бога?Момичето реши да я попита,когато я види.Рейвънклоуката застана за пореден път пред огледалото.Тя този път видя родителите си.Натъжи се но и се зарадва на усмивките им.Лейла поседя малко там и след това излезе пъргаво от стаята.
Върнете се в началото Go down
проф.Минерва Макгонъгол
Преподавател по Билкология и Трансфигурация
проф.Минерва Макгонъгол


Брой мнения : 78
Join date : 01.10.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Полу-дявол

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyПон Окт 05, 2009 11:23 am

Минерва обикаляше замъка, и реши да отиде при огледалото Еиналеж.Когато се погледна в него, професор Макгонъгол видя себе си и цялото си семейство.И да, там Минерва се усмихваше.Липсваха и тези времена.Цялото и семейство беше живо...огромното семейство Макгонъгол.Минерва се намръщи, и излезе от стаята където беше огледалото.
Върнете се в началото Go down
Ричард Дейвис
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Ричард Дейвис


Брой мнения : 66
Join date : 09.10.2009

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Окт 10, 2009 12:37 pm

Ричард още не беше си оправил багажано реши да се поразходи из замъка на кратка разходка и така съвсем ненадейно той се натъкна на една стая.Момчето влезе вътре и първоот нещо,върху което му падна погледът беше едно оогледело. На Ричард веднага му стана ясно,че това е Огледалато Ейналеж,за което се носеха най-различин историй.Той присътпи плахо напред и когато се озова на близко разстоение от него се зачуди дали да погледне.Беше доста разколебан,а не искаше да вижда неща,който щяха да го разстроиват.Затова реши да почака малко и седна на земята пред енго,дълбоко замислен какво ли ще му покаже огледалато.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Окт 10, 2009 12:46 pm

Навън времето беше много студено.Дъждовете се усилваха и аккто винаги тази нощ също валеше.Значи не можеше да се поазходи навън.Тогава щеше да го направи във замъка.Закрачи по тъмните коридори, които светваха от факлите, щом момичето пристъпеше.Пронизваше с поглед всяка врата, като преценяваше кога е ходила там, какво има...Стигна и до стаята с огледалото.Подмина я, но се спря.Можеше този път да й покаже нещо различно...Поколеба се.Продължи напред, но се обърна и окрехна плахо вратата.Пристъпи напред гледайки в краката си, но видя силует.Не искаше да притеснява човека - тази стая беше за усамотение.Тъкмо щеше да се обърне, когато фигурата обърна глава.Хафълката различи момче, явно с тъмна косаи червенееща се мантия.Голяма глупост беше направила.Не го познаваше - още повече се натрапваше.Реши, че няма какво друго да прави - запристъпи бавно напред.Грифиндорецът се беше обърнал с лице към нея и брюнетката се чудеше какво да каже.
-Ами..здравей...Не исках да ти се натрапвам, но така или иначе ме видя...Щеше да е глупаво д аизляза...Аз съм Ронамитра Лъвгуд - предпочитам Рона...
Поколеба се, но трябваше да има добри обноски - подаде ръка.Колко странно.Откога не се беше държала толкова дружелюбно...Нормално - беше метаморфмаг, настроенията й се меняха.
Върнете се в началото Go down
Ричард Дейвис
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Ричард Дейвис


Брой мнения : 66
Join date : 09.10.2009

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyСъб Окт 10, 2009 12:52 pm

Първоначално гри финодрецът се стр есна от неочакваната поява на момичето,изгледа я подозрително,но веднага се смекчи изражението и стана,за да я поздрави.
-Здравей,аз се казвам Ричард Дейвис и съм от Грифинодр-отвърна той и се опита да си оправи малко дрехите,кйто целите бяха потънали в парх.
-Досетих се,заради червенаат мантия-отвърна момичето и леко се притесни сякаш,че се появила така внезапно във помещението.
Изминаха около десет м инути и никой от тях нещо не казваше.Тогава Ричи превъзмогна притеснението си и предложи:
-Искаш ли да ми правиш малко компания тука,тъй като ми е доста скучно,пък и сега сега се чудех дали да не хогледнем ъв в огледалото?-попита момчето. Надяваше се,че тя ще остане ,тъй като му се сотри доста симпатична и щеше да си поговир със някой.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Окт 11, 2009 12:10 am

Рона се поколеба.Момчето искаше да погледнат заедно в огледалото.Но хафълката се страхуваше от това, което можеше да покаже то.Кимна бавно:
-Ами...добре, с удоволствие.
Седна в огледалото и веднага погледна настрани.Не можеше да се престраши сама.
-Аз...ще прозвучи странно, но...не мога да събера смелост да погледна...Първо ти...
Завлачи се с една крачка по - назад от огледалото, за да не е толкова близо до отражението си.
Върнете се в началото Go down
Ричард Дейвис
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Ричард Дейвис


Брой мнения : 66
Join date : 09.10.2009

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Окт 11, 2009 10:19 am

Ричард посотя известно време така,чудейки се дали да го направ или не.
-Да ти кажа чество,малко ме е страх от това,какво ще видя-каза той и не смееше да отиде до огледалато.
-Защо те е страх?-учуди се момичето и се приближи до него.Това огледало не ти показва лоши и тъжни неща,а само нещата,за ко йто мечтаеш и искаш да ти се сбъднат.
-Сигурна ли си?-продължаваше да се притеснява първокрусникът,който сякаш започваше да губи желание да гледа .
-Хайде,отиде нищо няма да ти стане-подкани го Роначитра.Обещавам,че аз съм след теб.
Ричард плахо пристъпи напред,отиде до оглеадлото и започна да се взира във него.В началото нищо не сатна,но изведнъж пред него картината се избистри и тогава видя.....
"Господи,но това не може да бъде"-помисли си той,като гледаше какво му показв а огледалато.Първо видя,че той сатва популярен играч по куидич и играя на най-силните първенства.Още повече се шокира,когато видя,че е облечен във сватбен костюм и се намира в църква.Момчето си помисли,че то ва е лудост,но огладалото отрази мечтата му преуспял живот и семейство,като показа семяна каритна на него и неговите деца.
Ри чард се върна доста шокиран от видяното и седна до Ронамитра,която леко се беше изплашила от външният му в ид.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Окт 11, 2009 10:57 am

Рона се усмихна лекичко.Да,на момчето му беше за първи път, не беше чудно, че изглеждаше така.Нямашенамрение да разпитва - сигурно беше изживял лек шок.Но сърцето й се разтуптя.Можеше ли да го направи?Да погледне в огледалто?Да се покаже пред неизвестното?Да рискува да погледне?Искаше да спечели време, докато настъпи мигът, но след няколко минути Ричърд се беше окопитил и я подкани:
-Хайде, нали каза, че огледалото показва само хубави неща?Опитай и ти...
Рона погледна тъжно отражението си.Въздъхна дълбоко и погледът й заблестя от страх и притеснение.Пристъпи бавно, а стъпките й отекваха в тушината в голямото помешение, където се чуваше само учестеното дишане на грифиндорецът.Рона беше затаила дъх.Седна срещу огледалото, а мозъкът й работеше трескаво.В началото видя само себе си и момчето, коет беше изправено на няколко крачки зад нея и я гледаше любопитно.Тя премести погледът си за миг към него, после го премести към Еиналеж.Притаи дъх отново.И се шокира.Не можеше да иска такова нещо..Засмя се притеснено наум.Това...не беше за Рона.Или пък беше като завист към другите?Бягаше безгрижно по поляна осеяна с цветя и тогава се появи момче, което тя прегърна и се сгуши в обиятията му.Замърда притеснено и отржението се промени...Досега не се беше случвало.Бешепрегърнала Лейл...да това вече го беше виждала.Но имаше и още някого...С куфари и влак зад него...Беше Харпия.Тръгваше си..Сърцето йс е сви.Не й стана хубаво и приятно.Беше болезнено.Да...тя изчезваше от живота й...заедно с брат й, но...Ох...всичко беше толкова объркващо...Обърна се.Не можеше повече.Та нали огледалото показваше най - горещото желание?Не трябвашер ли то да те зарадва?Да те въодушеви?Да те ентусиазира?Беше отчайващо...
Върнете се в началото Go down
Ричард Дейвис
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Ричард Дейвис


Брой мнения : 66
Join date : 09.10.2009

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Окт 11, 2009 11:25 am

Ричард стоеше и наблюдаваше Рона,окято цялата беше преблядняла,докато гледаше какво й показа огледалато.Това със сигурно не беше за хора със слаби нерви и явно момичето беше видяла нещо,което я е разтърсило до основи.Първокурсникът още не беше се съвзел от видяното,така че запази мълчание и нямаше да п ита ни що,ако тя не му каже.Но оттук нататък вече щеше да стои по-далече от огледалото и нямаше да се доближава до него.През това време Рона стоеше като ударена пред огледалото и стоеше като статуя,без да помръдне.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" EmptyНед Окт 11, 2009 11:33 am

Гледаше втренчено в една точка към огледалото.Вече не беше в шок, но по очите й винаги си личеше какво й е - блестяха и си личеше от метри, че е тъжна.Сетне прмести погледа си към отражението на Ричърд и проговори.За първи път мълчанието не й понясяше.
-Сигурно си любопитен какво ми е показало огледалото...-Той само кимна лекичко и погледна към вийлата.-Човекът, който презирам, който мразя, който открадна приятелката ми и ми тъжни живота...Видях, че си тръгва и че оставам само с приятелката си.Но...-поклати глава и очите й лекичко се насълзиха-Не ми става по - леко...
Вдигна вежди и погледна към земята.Мразеше това чувство на празнота.И нямаше как да го запълни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огледалото "Еиналеж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огледалото "Еиналеж"   Огледалото "Еиналеж" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Огледалото "Еиналеж"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Отдел "Регулация и контрол на магическите същества"
» Исторически музей "Магическо средновековие"
» Отдел "Магически злополуки и бедствия"
» Комисия "Достойни за мъгъли обяснения"
» Отдел "Магически игри и спортове"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Огледалото "Еиналеж"-
Идете на: