PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мрачните коридори

Go down 
+9
проф.Ейми Адамс
Амая Саламанка
Елизабет Паркър
Харпия Малфой
Клаус Бодлер
Том Рандол
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
___________
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
проф.Ейми Адамс
преподавател по Древни Руни
проф.Ейми Адамс


Брой мнения : 58
Join date : 10.10.2009
Age : 37
Местожителство : Far away...^-^

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: полуангел

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyНед Окт 11, 2009 2:01 pm

Анна Гаврилова написа:
В този миг Ани се почувства по-добре.Имаше нужда точно от такава прегръдка.Двете стояха така близо десет минути.
-Професоре,ще може ли да замина за погребението?-очите на момичето отново се напълниха със сълзи.

- Разбира се! - отговори Ейми, като изтри току що потеклите сълзи на момичето. - Ако мога да ти мпомогна с нещо, можеш да разчиташ на мен! - каза професорката в готовност. - И..можеш да ме наричаш Ейми. - усмихна се тя лекичко. - Но между нас да си остане, нали? - каза тя, като бе хванаха рамото на ученичката.
Върнете се в началото Go down
Анна Гаврилова
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Гаврилова


Брой мнения : 131
Join date : 08.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 12, 2009 6:22 am

Ани се усмихна,но не за дълго.Отново започна да плаче.Този път Ейми имаше нужда от повече време за да успокои грифиндорката.Най-после Ани спря да плаче.
-Благодаря ви,професоре.
-Как казах да ме наричаш?
-Ейми.Благодаря,Ейми.Трябва да замина още тази вечер.Ще можете ли да ми помогнете с багажа?
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
проф.Ейми Адамс
преподавател по Древни Руни
проф.Ейми Адамс


Брой мнения : 58
Join date : 10.10.2009
Age : 37
Местожителство : Far away...^-^

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: полуангел

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 12, 2009 12:23 pm

- Разбира се! Да вървим...- каза професорката без да се колебае, след което тя и ученичката се запътиха към стаята на Грифиндор...
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyНед Окт 18, 2009 12:55 pm

Драко още търпеше дразненията на сестра си.След като се измъкна от врявата в общата стая, и Харпия си легна той реши да отиде на някое мрачно място.Той съжали, че стигнаха до темата за здрависвания.Драко седна на пода, и се наслади на тишината и мрака.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyНед Окт 18, 2009 1:04 pm

Докато Драко се наслаждаваше на тишината и мрака Харпия то бе заблудила,че се ляга и се приближи тихо до него и го стресна прошепвайки му на ухото:
-Здрависванееее!
Той се стресна и подскочи.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyНед Окт 18, 2009 1:06 pm

Драко стана и видя смеещата се Харпия която лежеше на пода.
-ПРЕСТАНИИИ!-Драко се дръпна, и се отдалечи.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyНед Окт 18, 2009 1:12 pm

Лейла излезе от общата стая и започна да обикаля подскачайки из коридорите.По едно време чу познат писклив смях.След това някакъв крясък.Лейла се досети кой може да е това и се зарадва,защото най-после щеше да види някой познат.Тя тръгна към гласовете като се оглеждаше.По едно време видя Драко,който вървеше нанякъде побеснял.Момичето не мислеше,че е добра идея да му се обади,но пък какво толкова?!То се приближи до слидеринеца.
-Ъъъ,здрасти Драко!Какво правиш тук?-опита се да го каже така,че да не го ядоса още повече.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 5:05 am

Драко видя Лейла.Дано тя да му беше спасение.
-Нищо...Разхождам се..-каза той оглеждайки се Харпия.
Едва ли Харпия щеше да надрънка всичките тези нейни шегички и на Лейла.Драко видя приближаващата се Харпия, която явно бе намислила да го измъчва още. Laughing
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 9:39 am

Харпия видя Лейла и Драко."Перфектната комбинация" каза си тя.Припкаше като малко дете и се приближи до 2мата.Застана до брат си и го сръчка и с подигравателна усмивка му се усмихна и поздрави Лейла много весело:
-Ооо,Лейла как си?Какво си приказвате с Драко?-прегърна я Харпия.
Драко и Лейла я гледаха страно,особена Лейла.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 10:29 am

Лейла не можеше да разбере защо Харпи се държеше така.Попринцип не се държеше толкова дружелюбно.Пък и се усещаше някакво леко напрежение между нея и брат и.Рейвънклоуката реши да разбере какво има.
-Харпи...Какво става?Държиш се странно!И..гледаш драко с някакси лукава усмивка...-Лейла направи странна физиономия и отмести недоумяващ поглед към Драко.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 10:35 am

-Какво трябва да става?Всичко е наред.Просто днес ми е много хував деня!-Харпия незнаеше къде е и май щеше да издрънка неща за който после брат й ще вика.Тя видя двамата какви поглед си хвърлят и попита:
-Аммм...вие 2вамата ме съмнявате.Да не би........ .-двамата я пркъснаха в хор преди да довъши.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 11:04 am

Драко се изкашля, за да прекъсне Харпия.
-Кхъм...Не виждам нещо смешно тук!-каза той наперено, опитвайки се да пренебребгва темата за него-Харпия се смеше защото...ами тя мисли, че съм смешен когато ме стряска....
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 11:48 am

-Аха,добре!-Лейла много добре знаеше,че не става въпрос за това,но нямаше значение.Тя също се подсмихна.Тук обстановката стана малко неловка и рейвънклоуката реши да предложи на двамата Малфой да отидат другади.
-Искате ли да се поразходим някъде навън?Например..в забранената гора?-Лейла се чудеше защо предложи точно гората.Тези дни и се ходеше на такива зловещи места.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 11:52 am

Харпия не се поколеба замиг с отговора си.Тя беше намислила нещо което й хрумна сега.
-ДА!Аз съмсъгласна.Питай Драко дали иска.-подсмихна се вещицата.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 11:54 am

На Лиза никак не и се спеше. Тя излезе от задимената обща стая и тръгна по коридорите. Зъбите и тракаха от студ, но тя не обръщаще внимание на това. По едно време чу силни гласове. Сториха и се познати и тя се приближи. Видя, че източници на шума са слидеринците от семейство Малфой и тяхната приятелка от рейвънклоу - Лейла Джоунс. Тъкмо мислеше да се отдалечи безшумно, когато един от тях я забеляза и каза на висок глас:
...
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 12:02 pm

-Даа, добре съгласен съм!-На Драко не му беше до злобни усмивки.
Той видя хафълпафката Елизабет Паркър.Е явно вече имаше с кой да се дразнят.Но сега дори и за това нямаше настроение.Лейла и 2мата Малфой тръгнаха към забранената гора.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyПон Окт 19, 2009 12:13 pm

Лиза тъкмо се беше притеснила, че слидеринците ще започнат да се дразнят с нея, но те просто отминаха. Тогава тя си отдъхна и продължи разходката си. Надяваше се да срещне някой, с когото да убие останалото време до сутринта... Така или иначе нямаше да може да заспи.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 11:21 am

Харпия,Драко и Лейла се прибраха в замъка.Хубаво щеше да е да се поразходят още малко в гората,но Анна им развали разходката.Тримата сега обикаляха из коридорите.По едно време Лейла се обади:
-Не мога да повярвам,че Анна се прави на толкова отворена!За каква се мисли,по дяволите?!Като се движи с онова куче ли,вълк ли,каквото е там се мисли за много важна!!!Още от първия път,в който се видяхме се заяжда с мен.-намуси си Лейла.Тя не можеше да понася такива като грифиндорката.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 11:24 am

Харпия вървеше намусена и за първи път се бе умълчала.Когато Лейла почна да говори Харпи й каза:
-Май са й сбъркали дома!Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:08 pm

-Аз мисля, че тя е рошава откачалка!-каза Драко и се засмя подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:16 pm

-На мен ми намириса на бой.Ще види тя.По вълшебство така ме изнерви,че още там щях да я хвана за косата.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:22 pm

-Това малко рошаво вълче, май ще си получи пердаха!-каза Драко и вече се намръщи.
Все пак си беше смъртожаден, с Харпия служеха на Волдемор.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:30 pm

Лейла сега се сети за часът по Вълшебство.Тука вече грифиндорката беше минала всякакви граници.Тя не се заяждаше с когото трябва.Двамата Малфой не биха търпяли държанието и.Можеше много да си изпати.И какво си мислеше като пусна песа си срещу тях?!Много "смело" беше!!!
-Хмм..-мърмореше Лейла-Аз съм била страхливка!Страхливката е тя-използва това,че има някво зло кученце и се прави на безстрашна!Пффф....А вие добре ли сте?Нали не ви направи нищо вълка?-рейвънклоуката погледна Харпия,а след това и брат и.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 214
Join date : 11.10.2009
Age : 31

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвен
Способности:

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:37 pm

-Това нейно глупаво куче..ще си получи заклинанието Авада Кедавра, както и самата Портър!Тя за каква се мисли?"Аз съм Анна Портър и съм голяма смотаняячкаа"-Драко си преправи гласа на писклив.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 EmptyЧет Окт 29, 2009 12:39 pm

-Амии...на мен ми изяде едната ръка,а на Драко..незнам.-почна зда се хили тя.-А ти жива ли си?Здрава ли си?Имаш ли рани.?-почна да я оглежда любопитно и смеейки се.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Мрачните коридори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните коридори   Мрачните коридори - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачните коридори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Мрачните подземия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: По коридорите-
Идете на: