PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кухнята на духчетата

Go down 
+3
Харпия Малфой
Лейла Джоунс
___________
7 posters
АвторСъобщение
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПон Авг 03, 2009 1:23 am

Това е кухнята на духчетата.За да влезете,само погъделичката крушата на картината с плодове пред входа и ще се появи дръжка за да влезете.Домашните духчета ще ви посрещнат подобаващо-с безброй сладки на подносове и още много други неща.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyСря Сеп 23, 2009 10:27 am

Лейла никога не беше идвала в кухнята на духчетата.Беше гладна и реши до се отбие.Колкото и странно да се струваше на момичето,то погъделичка крушата на картината и тя се отвори.Рейвънклоуката се позасмя и влезе с бодра стъпка.Вътре имаше няколко домашни духчета,които пъргаво обикаляха наоколо.Веднага щом я видяха те се супчиха около нея и започнаха да я обсипват с въпроси:"Гладна ли е госпожице Джоунс?","Какво ще желае?","Иска ли от това госпожицета?"
Още преди да отговори,на Лейла й бяха поднесени всякакви вкусатии:пилешки крилца,ябълков пай,сок от тиква,разни манджи и какво ли още не!Момичето не можеше да повярва колко дружелюбни са тези същества.То куса от храните по малко,след това благодари на духчетата и излезе от кухнята.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyСря Сеп 23, 2009 11:39 am

Харпия видя кухнята и погъделичка круата колкото тъпо й да изглеждаше.Вратата се отвори и тя влезе.Духчетата обикаляха около нея, а на Харпия изобщо не й беше забавно.Провикна се:
-СТИГААА!!!
Духчетата се смутиха.След това Харпия започна да изрежда какво иска:
-Искам ябълков пай и сок от тиква.
Духчетата веднага й донесоха храната и Харпия излезе ст кухнята.Напоследък Харпия изобщо не докосваше храна.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПет Сеп 25, 2009 10:50 am

Лейла минаваше покрай кухнята и реши да влезе.Сети се,че може да вземе от там всякакви вкусотии и да ги занесе на Харпия в болничното крило.Момичето мина през портрета и влезе.Отново я наобиколиха духчета.Тя обаче каза с висок тон:
-Здравейте!Приятелката ми е в болничното крило и искам да й занеса храна!Моля ви сложете ми всякакви вкиснотии,защото искам да я зарадвам.
Веднага желанието й беше изпълнено.Духчетата и поднесоха разни блюда,сокове,сладкиши и какво ли още не!Всичко беше сложено върху някаква количка.Лейла благодари на духчетата и се запъти към болничното крило.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПет Окт 02, 2009 1:50 am

След като се наяде Харпия отиде в кухнята при духчета и им каза да й дадът пилешки крилца,ябълков пай,сок от тиква,разни манджи-5 вида.Сллед като й дадоха нещата тя отиде в Свети Мъгно при Лейла.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПет Окт 23, 2009 9:05 am

Лиза беше чувала за това място, но никога не беше идвала. Тя минаваше наблизо и реши да се отбие. Колкото и смешно да и се струваше, тя погъделичка крушата и мигом се появи дръжка. Бети смело я натисна и влезе в просторно помещение със стотици домашни духчета. Всички тичаха забързани нанякъде. Лиза се прокашля и двеста малки очички погледнаха към нея.
- Ъми... вие сте духчетата, които приготвят храната замъка, нали така? - попита тя.
- Да, ние сме! - провикна се едно тъничко гласче от дъното на кухнята.
- Ми... добре. Аз ъъъ ще тръгвам защото ъъъ имам важна работа - извика Бети и на бегом излезе от помещението.
- Всички на работа! - каза след нея едно от духчетата.
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПет Окт 23, 2009 1:05 pm

Мая реши да намине да види духчетата.Тя не беше идвала в кухнята.Сали влезе там.Като я видяха те веднага се разтичаха на всички страни.Едно донесе стол.Друго отиде до нея с едно тефтерче.
-Какво ще обичате?-попита то.
-Ами аз да ям?Да,Да.На диета съм.-Духчетата се учудиха защото Мая беше толкова слаба, че едвам си намираше дрехи.-Исках да видя как сте.-Всички духчета се спогледаха.-Ами аз много харесвам домашните духчета даже много искам едно.За жалост родителите ми не ми дават.-Едно духче се намуси и попита:
-Но защо?
-Ами смятат, че не се грижа добре за животните и за това сега нямам.Аз знам, че духчетата се грижат сами за себе си.Но... такова е полижението.Аз ще тръгвам.Ще отивам да се храня.
-Но нали си на диета.-Каза едно духче.
-Да ама нещо огладнях.-Каза Мая като я побиха тръпки.Тя цялата пребледня.Тя претрепери.
-Добре ли сте?-Попита едно духче.
-По-добре ми говори на ти.И съм добре.Просто съм малко глдна и ми е спи и не се чувствам добре и...-Мая вдигна поглед и видя, че домашните духчета я гледат толкова странно, че все едно не са виждали човек.Сали се ококори.
-Ами да с сега да си разширя усмивката и да ви кажа:Излъгах ви...-Духчетата продължиха да я гледат така ококорено и тя нямаше си и на представа какво да прави.
-Ами за това исках да се махна да отида някъде на чист въздух.И... така и...Стигааааа.-Сали извика толкова силно, че духчетата се уплашиха.
-Само моите тайни не мога да крия.Нямат значение за никой.Искам да забравя всички и да си живея както и с когото искам.Ами да.-Каза Амая като изхвърча от стаята.
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
Луна Де Адел
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Луна Де Адел


Брой мнения : 92
Join date : 25.10.2009

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности:

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПон Ное 02, 2009 6:49 am

Двете момичета се запътиха към кухнята, Лиза заведе Луна до кухнята и двете влязаха заедно. Луна се засмя като разбра как се отваря вратата.
-Уау тук е страхотно- няколко духчета застанаха пред Лиза и Луна готови да направят каквото момичетата поискат.
-Но те не се ли изморяват да работят по цял ден- каза съжелително Луна.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyПон Ное 02, 2009 8:29 am

- Това им е работата, Луна. Свикнали са - отвърна и Лиза.
В този момент едно духче се приближи към нея и я попита:
- Млада госпожичка иска да опита? - и то посочи голяма купа с пудинг.
- О, да! -зарадва се Лиз. - Разбира се, че искам да опитам!
Духчето и поднесе купата, даде и малка лъжичка и отиде да попита Луна.
- Много са милички, нали? - каза Бет.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Евънс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Хърмаяни Евънс


Брой мнения : 52
Join date : 04.11.2009

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: Човек

Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата EmptyЧет Ное 05, 2009 12:51 pm

Хърмаяни погъделичка крушата, която стана на брава и влезе в кухнята.Духчетата се струпаха около нея.
-Какво ще желае млада госпожица?-попита едното.
-Ъъъ, не нищо!-каза тя
Едно дотича с чашка чай в ръката.
-Млада госпожица иска чай?
-Ами...благодаря!-момичето взе чашата и започна да пие-Не се измаряте тук, не искате ли малко свобода?-попита ги рейвънклоувката.
Духчетата я погледнаха така сякаш е казала нещо ужасно.
-Е, както и да е ще вървя...-Хърмаяни бързо излезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кухнята на духчетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята на духчетата   Кухнята на духчетата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кухнята на духчетата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Кухнята-
Идете на: