PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Совата на Елизабет Паркър - Мелиса

Go down 
АвторСъобщение
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса EmptyНед Сеп 27, 2009 10:41 am

Тук Лиза беше оставила своята забулена сова Мелиса.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса EmptyПон Сеп 28, 2009 10:58 am

-Здравей, миличка! Гладна ли си?
Елизабет не дочака отговор и напълни купичката на Мелиса догоре с любимата и храна. Когато совата изяде всичко, Лиза и даде вода. Почисти местенцето и Мелиса.
-Странно, още не съм получила писмо от мама. Дано всичко е наред. Е, аз трябва да тръгвам, утре пак ще дойда!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса EmptyЧет Окт 08, 2009 9:47 am

Елизабет влезе и директно се насочи към совата си. Мелиса спеше, затова Лиза внимателно я събуди и я нахрани. След това върза на дясното и краче писмото до майка си. Умната сова веднага разбра какво се очаква от нея и политна.
- Не се връщай без отговор! - извика след нея Елизабет, но Мелиса бе вече твърде далеч, за да я чуе.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса EmptyПон Окт 19, 2009 12:07 pm

Елизабет влезе разтревожена в соварника. Мелиса я нямаше вече почти две седмици! "Дано нещо не се е случило с мама или Изабела! Ами ако някой е хванал совата ми? И писмото не е пристигнало?" В този момент Лиза видя как Мелиса влиза в соварника и много се зарадва. На крачето и беше закачено писмо и хафълпафката веднага го развърза. Прочете го и установи, че е от по-малката и сестра. Ето какво гласеше то:
"Здравей, како,
аз съм при леля Джеси. Мама и татко са на почивка в Гърция. Ще се върнат в понеделник и тогава пак ще ти пиша.
Чао от мен! Изабела"
Лиза се успокои. Тя беше забравила, че майка и заедно със втория и баща ще ходят на почивка, а сестра и ще е на гости на леля си. Явно на Мелиса и е трябвало малко време, за да осъзнае, че няма никой в къщи и че трябва да потърси при роднините. С тези мисли Бети се запъти към общата стая.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса EmptyВто Ное 03, 2009 9:06 am

Лиза отдавна не бе посещавала совата си. Знаеше, че има кой да я храни, но все пак реши да отиде при нея. Мелиса се зарадва по свой си начин, когато видя стопанката си. Тя чак заподскача и зацвърча от радост.
- Знам, знам - успокои я Лиз и я помилва нежно. - Просто нямах време да дойда по-рано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Елизабет Паркър - Мелиса   Совата на Елизабет Паркър - Мелиса Empty

Върнете се в началото Go down
 
Совата на Елизабет Паркър - Мелиса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Совата на Жаклин - Фльор
» Совата на Харпия-Друела
» Совата на Кейт-Тия
» Совата на Минерва - Куиръл.
» Совата на Ронамйтра - Хермес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Соварникът-
Идете на: