PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Балът за започване на учебната година

Go down 
+7
Амая Саламанка
проф.Хърмаяни Грейнджър
Лия Волтури
проф.Минерва Слидерин
Патриша Грийн
Том Рандол
___________
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 1:48 pm

Всички танцуваха,а песните се сменяха...никой не си сядаше на мястото.Песента свърши,а диджея размаха пръчката си,като попречи песните да продължат:
-Дами и господа,следва кратката пауза от 20 мин.Можете да седнете по местата си и да си отдъхнете,да хапнете и пийнете нещо.Ще се върнем пак.-диджеят размаха пръчката си и тръгнаха балади,не много усилени,сякаш песните се чуваха отдалеч.Лили и Лиян седнаха на една маса,най-близо до дансинга,заслушаха музиката и Лили си хапна малко пържени картофки със сок.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 1:51 pm

Когато песните на Майли свършиха Лиян каза на професора, че отива да поръча две песни на Д-джея. Лиян го помоли да пуснат две песни на Flo Rida едната-Right Round, другата- Sugar. Тъкмо когато се върна на дансинга пуснаха едната песен.
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:08 pm

Амая танцува толкова много че се измори до такава степен, че неможеше да помръдн, но продължи да танцува колкото може повече понеже я беше страх да не се схване.
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
проф.Минерва Слидерин
Директор, Рък-тел на "Слидерин", водач на Смъртожадни, Преподавател по Отвари, ЧИ и зам.министър
Директор, Рък-тел на
проф.Минерва Слидерин


Брой мнения : 223
Join date : 30.07.2009
Age : 26

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:13 pm

Минерва седна на една маса, като отново пиеше шампанско. Но по малко... Нямаше да се напива все пак. Какво шяха да си помислят учениците за нея. В тълпата тя изгуби Том... Даже не беше сигурна, че е тук. Накрая тя спря да мисли за това, а стана от масата и затанцува отново... Момичетата избираха страхотни песни!
Върнете се в началото Go down
Патриша Грийн
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Патриша Грийн


Брой мнения : 35
Join date : 02.08.2009

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:30 pm

След неочакваният подарък на професорката, Пати се усмихна широко.Не бе и очаквала такъв подрък и то точно сега.Бързо го скри във малката си чантичка и се отправи към дансинга.Сега настроението и беше на макс.Вече познаваше половината си учители, което е беше много хубаво.Всички на бала се забавляваха и тя реши да последва примера им....
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:39 pm

Амая се приближи до непознатото момиче и реш да се запознае с него.
-Как се казваш?-Попита Амая.
-Патриша, накратко Пати.Ти как се казваш?
-Аз съм Амая.Казвай ми Мая или Сали.-После двете момичета за мълчаха и започнаха да танцуват.
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
проф.Минерва Слидерин
Директор, Рък-тел на "Слидерин", водач на Смъртожадни, Преподавател по Отвари, ЧИ и зам.министър
Директор, Рък-тел на
проф.Минерва Слидерин


Брой мнения : 223
Join date : 30.07.2009
Age : 26

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:51 pm

Мин все още танцуваше и се радваше на атмосферата. Тя не можеше да повярва, че ще има празник 3 дни в неиното училище... Беше много щастлива... Другите се бяха уморили много, но заради отварата, която беше пила се чувстваше страхотно! парти
Върнете се в началото Go down
Джордж Лупин
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс



Брой мнения : 24
Join date : 12.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Въркулак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 2:55 pm

Джорд доста беше закъснял понеже си разтоварваше багажа, но това не беше пречка за него.още щом влезе той започна да танцува както всички останали правиха.
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 3:03 pm

Лили стана,отиде до диджеят и му каза:
-Може ли да пуснете песента на Madona - Love Profusion?
http://vbox7.com/play:79babd45
-Ей сегичка само да свърши тази песен.-отговори той,а Лили седна пак до масата си.След като свърши песента диджеят пусна песента,която искаше Лили.След това учителката се огледа за нови лица и видя едно момче,което танцуваше.Лили реши,когато танцът свърши да отиде и да се запознае с него.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Патриша Грийн
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Патриша Грийн


Брой мнения : 35
Join date : 02.08.2009

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyВто Сеп 01, 2009 4:38 pm

Танцът с Амая се отрази много добре на Пати.Почти не бяха останали хора на бала тъй като беше вече късно.Уморена тя, Амая и няколко учителя решиха да си тръгват, все пак балът и утре щеше да продължи.Нежна балада прозвуча когато излизаха през огромната врата...
Върнете се в началото Go down
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 1:17 am

Анна влезе в балната зала и поздрави директора и съдомника и Том Рандол през смях...Тъй като тя нямаше с кого да танцува,тя реши,че това е така,защото е мъгълокръвна,а и всички ще я обиждат.Вълчето си се облегна на стената,като чакаше някой да я покани да танцува...
Върнете се в началото Go down
проф.Изабела Суон
професор по История на магията и Вълшебство
проф.Изабела Суон


Брой мнения : 93
Join date : 10.08.2009

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 2:05 am

Бела влезе в балната зала тя беше закасняла понеже беше леко настинала и преди беше пила чай. Тя поздрави една ученичка която седеше и пиешв пунш.
-Здравейте празненството хареса ли ви? Междодругото аз съм учителката ви по история на магията и вълшебство Изабела Суон а вие сте?
-Здравейте професоре, да хареса ми. Аз съм Анна Портър и съм от дома Грифиндор.
-Извенете ме Портър аз трябва да свърша нещо.
Бела отиде при Д-жея и поръча песента на Muse-Supermassive Black Hole.
Върнете се в началото Go down
Анна Портър
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Анна Портър


Брой мнения : 128
Join date : 31.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Мъгълокръвна
Способности: върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 2:16 am

Когато проф.Суон се отдалечи,Вълчето си каза на късмета:
-Брей,та аз едвам съм дошла,па с учител се запознах,и то по два предмета,които са ми любими...Но пак си чакам някой да ме покани да танцувам...
Докато грифиндорката се облягаше,професор Суон пак я поздрави и я попита защо не танцува:
-Анна,защо не танцуваш?
-Ами с кого?
-С кого ли?Ами...Сама?
Докато професорката се беше обърнала , момичето беше изчезнала.
-Хммм...къде ли изчезна това момиче?-рече Изабела Суон,докато се чудеше,накъде се е вяснало грифиндорчето.
Накъде ли се беше вяснало ли,ами къде можеше,освен при някакво момче от Рейвънклоу...
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 3:22 am

Лили седеше сама на една маса и й се искаше да си поприказва с някого.Тя пиеше сок и се надяваше някой да си поприказва с нея.


Последната промяна е направена от проф.Лили Снейп на Сря Сеп 02, 2009 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Райън Питърсън
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Райън Питърсън


Брой мнения : 35
Join date : 02.09.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 8:13 am

Райън влезе в балната зала. Момчето я огледа и си каза "Леле, това ще е една шантава учебна година." Райън видя останалите ученици и професори, но се стесняваше да отиде при тях, защото не познаваше никого, а и не гореше от нетърпение да се запознава, от малък беше израстнал сам, единствените му приятели бяха животни. Момчето се облегна на стената и скръсти ръце като гледаше забавляващите се хора.
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 8:18 am

На Лили и бе скучно и отиде да потърси Минерва.Лили не я видя на дансинга и предположи че е седнала някъде.Докато вървеше,Лили гледаше към танцуващите,да не би все пак приятелката и да е там и се бутна в някой.Лили се обърна и видя едно момче,явно сега бе дошло.
-Здравейте!Извинявам се за това.Как се казвате?
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Райън Питърсън
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Райън Питърсън


Брой мнения : 35
Join date : 02.09.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 9:15 am

Райън отстъпи назад леко смутен от сблъсъка, момчето тръсна глава и каза:
-Внимавай малко бе! след което видя красивото момиче пред себе си и се поправи:
-О, исках да кажа съжалявам, че ви блъснах госпожице, много съм заблеян, казвам се Райън от Грифиндор.
Върнете се в началото Go down
проф.Хърмаяни Грейнджър
Преподавател по Драконология
проф.Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 113
Join date : 05.08.2009

Характеристики на героя
Кръв:
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 10:05 am

Хърмаяни танцуваше, не измири и седна на една маса, за да си отпочине.В далечината видя Патриша и й помаха.Пати също я видя и й се усмихна.После тръгна към Хърмаяни, а тя си сипа шампанско в чашата за последен път понеже неискаше да се напие, а нея бързо я хващаше.
Върнете се в началото Go down
проф.Минерва Слидерин
Директор, Рък-тел на "Слидерин", водач на Смъртожадни, Преподавател по Отвари, ЧИ и зам.министър
Директор, Рък-тел на
проф.Минерва Слидерин


Брой мнения : 223
Join date : 30.07.2009
Age : 26

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 10:22 am

Минерва отново беше тук. Този път видя още попълнения. Но беше ядосана. Пак нямаше слидеринци. Какво щеше да ги направи, като ги види... Тя започна да си мисли "Никакви смъртожадни няма да излязат от тях. Ще разкъсам разпределителната шапка...". След това се приближи до един Грифиндорец, който изглеждаше малко объркан. Когато я видя зениците му се разшириха... Може би от страх. Той видя черния знак на ръката й.
- Здравей! Нов си, а?
- Да, професор.... ъм...
- Слидерин. - усмихна се Минерва. - Проф. Минерва Слидерин. Ще ти преподавам по ЧИ и Отвари.
- Те задължителни ли са.
- Да. И двата. - усмихна се Мин, като седна на една маса. Покани и Райън да дойде при нея.
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 10:48 am

Райън Питърсън написа:
Райън отстъпи назад леко смутен от сблъсъка, момчето тръсна глава и каза:
-Внимавай малко бе! след което видя красивото момиче пред себе си и се поправи:
-О, исках да кажа съжалявам, че ви блъснах госпожице, много съм заблеян, казвам се Райън от Грифиндор.
-О,няма проблем аз бях виновна.Не те видях.Оглеждах се за един човек и...-учителката млъкна като видя начина по който я гледа момчето.
-Аз май не се представих!Казвам се Лили,Лили Снейп.-каза Лили и протегна ръка да се здрависа с момчето.Двамата се здрависаха и настана кратко мълчание.
-А ти познаваш ли вече някой от тук?Освен мен разбира се.-поинтересува се учителката и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Райън Питърсън
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Райън Питърсън


Брой мнения : 35
Join date : 02.09.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 1:34 pm

-Ами запознах се и с професор Слидерин, която в момента ме кани да седна при нея... леко объркано каза Райън като поглеждаше ту към Лили, ту към Минерва. Момчето не знаеше какво да направи, за да не обиди двете си първи приятелки от Хогуортс, затова каза на Лили:
-Хей, ела да седнем при Минерва, какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
___________




Брой мнения : 553
Join date : 30.07.2009
Age : 30
Местожителство : Варна

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: полуангел

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 1:43 pm

-Добре,нямам нищо против.Тя ми е приятелка.-усмихна се Лили и тримата с Райън и Минерва седнаха на една маса.Лили си взе от една купа на масата ягоди и започна да яде или по-скоро да се гивизи.
-Ох,много ми е гадно,че балът утре свършва.Тогава започва преподаването на уроците и домашните.-въздъхна тежко Лили.
Върнете се в началото Go down
http://goldrock-rpg-school.forumotion.com/forum.htm
Райън Питърсън
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Райън Питърсън


Брой мнения : 35
Join date : 02.09.2009
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]

Характеристики на героя
Кръв: 1
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 1:47 pm

Райън седеше на масата и си мислеше колко вълнуващо ще е да учи в магическо училище, при това - Хогуартс. Момчето си взе една ягода и попита двете си нови приятелки:
- А забавно ли е там и трудни ли са уроците? Питам понеже съм блондин, а мисленето не ни се отдава!
Върнете се в началото Go down
Патриша Грийн
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Патриша Грийн


Брой мнения : 35
Join date : 02.08.2009

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyСря Сеп 02, 2009 3:51 pm

Пати се присъедини към тълпата на бала.Вече втора вечер купона продължаваше.Много ученици танцуваха, други пиеха и хапваха, трети просто си приказваха.Времето просто летеше.Патриша изтанцува няколко танца и изпи 1-2 бутилки шейк.Уморена тя излезе от балната зала прозявайки се.
Върнете се в началото Go down
проф.Минерва Слидерин
Директор, Рък-тел на "Слидерин", водач на Смъртожадни, Преподавател по Отвари, ЧИ и зам.министър
Директор, Рък-тел на
проф.Минерва Слидерин


Брой мнения : 223
Join date : 30.07.2009
Age : 26

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Върколак

Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 EmptyЧет Сеп 03, 2009 3:53 am

- Спокойно Райън! Въпреки че моята система за оценяване е малко строгичка съм убедена, че ти ще получаваш хубави оценки. - засмя се Мин и погледна към Лили.
- Няма страшно. Не е чак толкова трудно. - намигна му и преподавателката по ЗСЧИ.
- Дано наистина да е така... - каза притеснено Райън.
- Виждам, че си уплашен. Ако те е страх от ЧИ... Спокойно... Няма да ти се случи нищо, докато аз съм в часа... А никога няма да ви оставя да правите черни магии без моя надзор. Първия час аз ще ви покажа някои от тях... Върху... Паяк... - заяви със спокоен тон Мин. Все още не сте толкова много и ще ви събера в една стая.
- Но, Мин... Какви черни магии? - попита Лили учудено.
- Трите непростими проклятия. Може и да не ги показвам, а само да спомена действията им. Ще реша на момента. - усмихна се Мин, но в изражението й не се четеше никаква злоба. Само загриженост за учениците...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балът за започване на учебната година   Балът за започване на учебната година - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Балът за започване на учебната година
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: В замъка :: Балната зала...-
Идете на: