PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В Забранената гора

Go down 
+22
Монда Халоу
проф.Джеймс Потър
Драко Малфой
проф.Минерва Макгонъгол
Джейн Еванс
Елизабет Паркър
проф.Жаклин Белисима
Том Риддъл
Харпия Малфой
проф.Александра Линч
проф.Алис Калън
проф.Белатрикс Даркскай
Лейла Джоунс
Ронамйтра Лъвгуд
Лия Волтури
Анна Портър
проф.Минерва Слидерин
Том Рандол
Амая Саламанка
Райън Питърсън
проф.Хърмаяни Грейнджър
___________
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:22 am

Лия и се усмихна смутено. Тя отиваше на лов, но не за хора. Не искаше да плаши Джи, но просто така се получи.
-Здрасти, аз съм Лия Волтури, а ти?- попита лия и зачака отговора на непознатото момиче.
Върнете се в началото Go down
~Джини Уизли~
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
~Джини Уизли~


Брой мнения : 25
Join date : 03.11.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:25 am

-Д-джини Уизли!-отговори грифиндорката и вече се успокои, че не се бе натъкнала на нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:32 am

-Нова си, а? Тук не е лошо само да знаеш как да се държиш и да се владееш, а и също с кой дружиш. В Грифиндор яко ли е?- Лия знаеше, че задава трвърде много въпроси и говори много, но не и пукаше.
Върнете се в началото Go down
~Джини Уизли~
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
~Джини Уизли~


Брой мнения : 25
Join date : 03.11.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:35 am

-Да нова съм.Ами, незнам, не особено яко...Всъщност не очаквах да ме разпределят във грифиндор..От къде знаеш тези неща?-попита Джини.
Тя си помисли, че сигурно е от часа по ГЗМС, но пък там не каза нищо особено за себе си.Все пак не и пукаше, щом Лия нямаше намерения да я напада.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:39 am

Лия се подсмихна и попита.
-Кой неща да знам от кое. А за друженето и другите глупости там. Ами от опит. Има хора ученици тук, които да доста гадни. А ти от къде идваш? от кое училище? А да забеавих да кажа. Не няма да те нападам. Кръвта ти не е мой тип.
Върнете се в началото Go down
~Джини Уизли~
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
~Джини Уизли~


Брой мнения : 25
Join date : 03.11.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:40 am

Джини кимна.
-Не съм учила в училище преди Хогуортс...-измърмори Джини и сведе глава-А относно сприятеляването...то се знае с кой да се сприятелявам!-момичето се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:44 am

-Спокойно Джи, аз съм учила само в мъгълско училище. А извинявай, може ли да те попитам нещо? Нали няма да се сприателяваш с Монда, защото тя е супер гадна.- Лия се засмя като се сети как поля Монда със сок.
Върнете се в началото Go down
~Джини Уизли~
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
~Джини Уизли~


Брой мнения : 25
Join date : 03.11.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:46 am

-Монда ли?Не я познавам...слидеринка ли е?-поинтересува се Джини.
Върнете се в началото Go down
Монда Халоу
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс



Брой мнения : 65
Join date : 25.10.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 6:51 am

-Ами да...слидерника съм.Надявам се не пречи Лия.Уж хафълпаф били лоялни и спрааведливи.Дрън,дрън тия са за баба ми.Настройваш хората срещу мен.-Обади се Мона ядосана, но този пър не повиши тон.
Върнете се в началото Go down
~Джини Уизли~
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
~Джини Уизли~


Брой мнения : 25
Join date : 03.11.2009

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 7:19 am

Джини се изненада, че слидеринка се дразни със хафълпафка.Обикновено слидеринците мразеха повече грифиндорците.Джини си замълча, тъй като нямаше особено желание да се замесва в спорове.Но погледът и стана по-студен, и тя се намръщи леко.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 8:21 am

-Не ги настройвам. Даа лоялни сме към хора, които се държат добре, а не към такива които гледат как да се издразнят с някого.- каза Лия спокойно. Джи гледаше уплашено, а Лия се усмихна.- Ей Джи, не обръщай внимание на тази как да кажа.... гаднярка.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 9:45 am

Харпия се разхождаше.Това беше любомото й място.Тя ходеше из гората като призрак.Не беше виждала брат си от вчера.Нямаше го никъде в замъка.Атмосферата беше разична.Тя вида както винаги една групичка.Както винаги имаше вампири.Как без тях просто?Вещицата веше безстрашна.Приближи се и видя Лия,новата грифиндорка и Мона."Сигорно Лия пак се заяжда с Мона.Не й ли омръзна?"помисли си Харпи.Тя се приближи:
-Пак ли се заяждате?-кресна тя.И 3те се стреснаха от внезапната й поява.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 11:20 am

-Спокойно, аз с никой не се заяждам. Тя се появи без никой да я иска.- каза лия ухилено, защото знаеше какво ще каже Харпи.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 11:54 am

-Аз не вярвам на свърталище тъпи вампири,но да не продължаваме.И без това не ми е ден за разправии.Само вампири в това училище.Как не ви омръзва.За черешка си имам в дома вампир.Ужас.-почна да се вайка Харпи.Пророниха се сълзи от очите на Харпи.Тя си спомни за брат си.Всички я видяха.Тя бързо избърса сълзите от бледото си лице.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:02 pm

Лия си мислише "Че няма много вавмпири тук. В Хогуортс въобще не сме много, даже сме малко".
-Ти имаш в дома си вампир ? В какъв смисал ? В Слидерин или в къщатата ти ? Знам какво си мислиш Харпи, но какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:12 pm

-В Слидерин много ясно.Може да си станете другарчета.И не знаеш изобщо какво ми е!Някой близки изчезнаха и сега ми е гадно.-Харпия за малко да се разреве пред Лия,но се сдържа,за да не си помислят нещо.Сърцето й се разкъсваше от мъка на хиляди пърчета.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:18 pm

-Кой подяволите стана вампир. Тези хора нямат ли ум. Боже, боже. Не са наред. Кой е станал вампир. Моляте кажи, защото аз трябва да се погрижа да не нарани некой.- Лия обикаляше и скачаше пред Харпи.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:27 pm

-Охх.....не ми се говори за това.Сега не ми е до това.-2рите сълзи се пророни от очите на вещицата.Лия видя,че Харпи се опитва да плаче,но се сдържа и се заинтересува.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:34 pm

-Харпи знам, че не е моя работа, но какво има ? Не съм те виждала никога разтроена. Аз не знаех даже, че ти имаш чубства. Така де. Кажи какво има ?- Лия се усмихна неловко.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:40 pm

-Д-Драко!Не съм го виждала от вчера.Притеснявам се много.Може да не го видя повече.Знам че много ми говори устата и слуховете ще плъзнат в замъка.Дори да съм студена,но понякога се стопява.-усмихна се насила прокобницата.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:45 pm

- О не ! Има много новородени вампири и вероятно знам ли някой може да го е нападнал. Или пък може някой от новодошлите. Не се разтройвай.- Заповтаря Лия и чакаше Харпи да проговори.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:55 pm

-Това е най-лошото.Може би...... не знам вече какво да мислялВече ми е писнало от вампири.Знам че и ти си вампир,но дори да не сме в добри отношения не си ти.Дано до кра на седмицата да се появи.-бършеше сълзете си тя.-Аз май.....ще вървя.Ще влеза още в гората.Приятна разходка.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 12:57 pm

След като Харпия тръгна навътре в гората, а всичмки други си тръгнаха Лия чу някой да идва. Вървенето му беше спокойно. Това беше Рона, защото вървеше много тихо. Лия реши да я поздрави.
-Здрасти Рона, какво става?- попита и се усмихна. Тя винаги се усмихваше.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 1:06 pm

Беше 10:00 и както й беше обещала Лия, щяха да отидат на лов.Естествено някаква част от Рона не искаше да го прави, но от миналата вечер не беше яла нищо.Цял ден се беше крила от всички, освен това не искаше да се разпространява, з акоето не бе много сигурна, с тази голяма устан на Харпия.Отдавна бе в гората и седеше под короната на едно дърво, когато усети че е време и се затича към уреченото място.Видя, че е на няколко метра от приятелката си, но усети, че има и някой друг, затова забави крачка и се промъкна тихо.Лия беше сама и явно я бе чула.
-Здрасти Рона, какво става?
-Ами...Незнам.Ти ще ми кажеш - очите ми какъв цвят са?Цял ден се чудя.
Върнете се в началото Go down
Лия Волтури
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Хафълпаф-1 курс и водач на СМРАД
Лия Волтури


Брой мнения : 221
Join date : 17.08.2009
Age : 29
Местожителство : Волтера

Характеристики на героя
Кръв: мъгълокръвна
Способности: вампир

В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 EmptyСря Ное 04, 2009 1:12 pm

-Ами, в момента незнам какви са. Сякаш още не са се как да кажа появили истинските цветове. Мисля, че когато отидеш на лов ще се оправят, но зависи каква кръв ще пиеш, но не винаги зависи от това разбира се. А моите очи какъв цвят са, защото се променят преди лов ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В Забранената гора - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Забранената гора   В Забранената гора - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
В Забранената гора
Върнете се в началото 
Страница 12 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Забранената гора-
Идете на: