PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Куидичните трибуни

Go down 
+2
Ронамйтра Лъвгуд
___________
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСъб Окт 31, 2009 2:04 pm

Лейла седя доста време в голямата зала,като се надяваше до последно да има някакво парти за Вси светии.За съжаление обаче такова пранзненство не се състоя.Рейвънклоуката беше разочарована.Тя толкова харесваше този празник и сега,когато разбра,че няма да бъде отбелязан,се чувстваше ужасно.Затова реши да излезе и отново да се разходи по тъмно.Това я успокояваше.Този път Лейла избра куидичните трибуни.Там нямаше никого.Тъмнината се разцепваше от сияенето на този пот ненормалноголямата луна.Вятърът само от време на време духваше силно.Въпреки,че не духаше много,студът беше по-смразяващ от друг път.Момичето седна на едни от най-горните трибуни.Загърна се хубаво с мантията,сви се за да не му е студено и се загледа в голямата луна.
Върнете се в началото Go down
Ронамйтра Лъвгуд
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Ронамйтра Лъвгуд


Брой мнения : 604
Join date : 05.09.2009
Age : 26
Местожителство : Burgas

Характеристики на героя
Кръв: чистокръвна
Способности: вампир, вийла, метаморфмаг

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyПон Ное 02, 2009 10:09 am

Вече се смраченяваше.Рона се беше запътила към Забранената гора.Но след няколко минути чу гласове.Поколеба се и реши да не се доближава.Тъй като вятъра проникваше през тънкото й яке, тя се затича, за да се сгрее.След няколко минути вече се изкачваше по куидичните трибуни и си търсеше място на най - високият ред.Качи се на една скамейка и погледна надолу.Беше ужасно високо, от мрака надвиснал над куидичното игрище не се виждаше нищо.Преглътна.Дали да не се хвърли?Щеше да е решение за всички.Изпухтя и се свлече на една седалка.Взря се в мрака.В далечината една сова прелиташе, явно отиваше на лов.Де да беше някоя животинка...Да няма проблеми...Извади емпечетворката си и пъхна слушалките в ушите си.Усили звука до край, за да я разконцентрира и да я накара да не мисли за нищо.Ушите й бучаха от силната мелодия, а момичето бе сбръчкало чело.Накрая просто избухна:
-ААААААААААААААА!- гласът й отекна в тишината.Няколко птици от дърво в далечината фръкнаха, а вълчи вой се спусна като отговор на крясъка на хафълпафката.Загледа се в една точка, сетне заплака.Захлупи глава в ръце и се зарида...
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 8:06 am

Кейтлийн се разхождаше из училището.Тя току-що беше пристигнала и незнаеше на къде да тръгне.Изведнъж пред нея се мярна едно момиче от нейния дом.Кейт се усмихна и каза:
-Здравей!Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 8:33 am

Лейла погледна момичето.Тя много се зарадва,че е от нейния дом.
-Здравей!Аз съм Лейла Джоунс!А ти си..?-Лейла също се усмихна.Докато чакаше новото момиче да й отговори,се наведе и взе малко сняг.Той беше първият за тази година.
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 8:46 am

-Аз съм Кейтлийн... Кейтийн Роджърс, но може да ми казваш Кейт или Лин.Приятно ми е.-Каза момичето като също взе сняг.-Това са куидичните трибуни нали така?-Попита Кейт.Лейла поклати глава...
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 8:54 am

-Дам...Ако искаш да останеш сама тук е най-подходящото място.
Лейла въздъхна.Тя направи снегът на топка и я хвърли нанякъде.Загледа се.След това се обърна отново към Кейтлин.
-От къде си?Разкажи ми нещо за себе си,ако искаш разбира се!-продължи Лейла,която беше в много добро настроение.Тя се надяваше скоро да срещне и Драк и Харпи.Беше се затъжила за тях,нищо,че вчера бяха заедно.Вятърът малко се усили и снежинките започнаха да падат на една страна и да се сипят още по бързо по косите на двете момичета.
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 10:18 am

Кейт каза:
-Ами аз нямам родители.Майка,баща,баба и дядо...нищо.Те починаха и няма с кого да говоря.Това е друга история обаче.Аз съм от Англия, а като нашите заминаха се преместих при баба ми и така.Родителите ми не се върнаха и баба ми почина.И сега живея сама в една малка къща и се правя на бедна.А при теб как е?
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 10:24 am

Лейла съжали момичето.Та то си нямаше никого.Тя поне живееше с баба си...
-Ами аз съм от едно малко градче в Англия.Като съм била малка родителите ми са били убити от Волдемор!Сега живея с баба си.-разправи накратко Лейла.
Вече беше се стъмнило.Ставаше вси по студено.Тя се загърна добре с мантията си и предложи на новата си приятелка:
-Хайде да отиваме в голямата зала!Искаш ли?Можем да изпием по един чай!..
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 10:43 am

На Кейт също и стана студено и тя се съгласи.Двете момичета тръгнаха приказвайки си.Кейтийн вече беше щастлива, че си е намерила приятелка.
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Роджърс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Кейтлийн Роджърс


Брой мнения : 42
Join date : 02.11.2009

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 2:50 pm

-И тук няма никой.-Каза тя.Искам да се запозная с още някой грифиндо,хафълпаф,рейвънклоу,слидерин.Нямаше значение.После тя се загледа в небето нещо миришеше.Но тя не чуваше нищо само птицие.Може би совите.И тя незнаеше После аромата стана ясен две момичета.Пред нея излезе само една картина на две момичета при едно езеро и там някакви работи, които излизат от езерото.После картината стана ясна.Две момичета и някакви пипала.Момичето се затича към езерото със всички сили.
Върнете се в началото Go down
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 10:28 am

Лейла беше в много тъжно и мрачно настроение.Тя се чудеше къде да отиде.Никъде не я свърташе.Тогава погледна към куидичното игрище и по точно-към високите трибуни.От тук се виждаше,че няма некого.Момичето хукна на там.Бягаше бързо за да се стопли.Снегът хриптеше под краката му.И ето след малко вече беше на игрището.Погледна нагоре и реши да се настани на едни от последните седалки.По тях още имаше от вчеравалелия сняг.Лейла го избърса с ръка и седна.Загледа се в далечината.Беше много самотна.Не беше виждала никой от приятелите си.Е...Харпи и Рона щеше да ги види вси някога...Тагав в съзнанието на рейвънклоуката изскочи един образ...Драко..Къде беше той?Ами ако си е тръгнал...Нее...та нали двете със сестра му го бяха разубедили...И все пак това беше той..не се знаеше какво му е хрумнало.При тези мисли от очите на Лейла потекоха сълзи.Тя никога не си беше представяла,че може толкова да се сприятели със слидеринци.И сега,когат един от тяхо може би си е отишъл... момичето не можеше да приеме това.Можеше пък прсто да си въобразява...и всеки момент Драко и Харпия да се появят заедно от някъде...Стъмни се. Вятърът се усили.Той се впиваше в Лейла и ветрееше косите и.Момичето продължи да гледа незнайно накъде.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 10:42 am

Докато Лейла блождаеше на някъде Харпи излезе от гората и отиде на трибуните.Погледа на Харпия и Лейла се засякоха.Харпи беше като бродещ призрак който не може данамери спокойствие гушнал дневника си.Тя се настани до рейвънкловката.Беше нещастна.
-Здравей,Лейла!Как си?-подсмърчаше вещицата при спомените с брат си.Мислеше си,че никога повече няма до го види.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 10:47 am

Лейла гледаше някак втренчено приятелката си.Изглежда тя също беше в лошо настроение.Рейвънклоуката предполагаше защо.Когато Хорпи я попита как е та и отговори с въпрос.
-Харпии...виждала ли си Драко?Къде е?!-Лейла се разплака.Тя не искаше да разстройва и слидеринката,но не се сдържа да попита.Боже..Може би двете повече нямаше да видят Драко в Хогуортс..И какво щяха да правят тогава?!
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 10:54 am

Харпи видя как Лейла след въпроса си се разплака.Слидеринката не се сдържа и тя почна да рони сълзи.
-Не знам къде е!Страх ме е!Никога не съм се чувствала така безпомощна.Имам чувството,че някой е откраднал нещо от мен.Нещо скъпо за мен.Прокобницата не се сдържа и прегърна Лейла.Двете се прегърнаха и почнаха да плачат без да се тревожат,че ще ги види някой.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:02 am

Вятърът духаше силно.Беше много зловещо.От време на време някой тъжен стон от плаченето на двете момичета прорязваше тишината.Наистина това беше може би най-тъжният момент от престоя и на двете.Те бяха свикнали да са с Драко...да се разхождат.. да се смеят.Лейла беше свикнала дори и с дразненето между Харпи и брат и..И сега това наистина и липсваше.
-Харпи..Ти го познаваш по-добре.Мислиш ли,че може просто ей така да си е тръгнал,въпреки,че каза,че няма да го направи?!-хлипаше рейвънклоуката.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:12 am

-Може би!Вече ори аз се питам дали го познавам толкова добре!Страхувам се,че си е отишъл.Не искам да е истина,но май ще стане.-започна да плаче още повече.-Дано да не се разнесе из замъка.Тази малка вампирка......ще я убия саморъчно ако Драко не се появи до края на седмицата.-стисна в юмрук ръцете си.Така злоба не се срещаше често.-Знаеш ли,че имаме в Слидерин вампирка.Наредихме се много добре!Рона и Лия-вампири-хъфалпъв и сега-Джейн или там каквато е-вампир-Слидерин.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:38 am

След името Рона Лейла не чу нищо повече.Правилно ли беше чула?!Или Харпи се бе объркала.
-Ч-чакай малко!Рона-ВАМПИРКА?Харпи правилно ли те чух?За какво говориш?-рейвънклоуката се опули.Но как...възможно ли е Рона да не и беше казала...или пък да се е превърнала наскоро във..вампирка?!
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:49 am

-Мда!Правилно чулРона от вчера е вамирка.проф.Волтури я ухапа в гората.Аз тькмо зе разхождах и видях Рона.От километри се забелязваше.Тя беше огладняла и аз я подразних както обикновенно.Тя гледаше към връта ми и се изкушаваше.-Лейла почна да оглежда въта на Харпи.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:54 am

Рейвънклоуката не можеше да повярва.Направо не знаеше какво да мисли.
-Ама..К-как така?!Не мога да повярвам!Само това и липсваше на Рона!А теб..нали не те ухапа?!-гледаше уплашено момичето.То познаваше вампири,но това,че една от най-добрите и приятелки е такава я караше да се чувства странно.Това вече дойде в повече на Лейла.Тя се загледа в тъмнината с укокорени очи.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:59 am

-Спокойно!Знам как д се защитавам срещу вампири.Подразних я малко,но не ме ухапа.Тя да имаше късмета да ме ухапе.......щеше да си умре на място.Ще я увия даже преди да ми сложат знака на Волди.-почна да говори с омраза Харпи.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 12:05 pm

-Харпи..Моля те!Защо я мразиш толкова..?!Апък аз щях да ти предлагам да и помогнем по някакъв начин...-измърмори Лейла загрижено.Тя помълча малко.След това отново изплува образът на Драко.Момичето още не можше да повярва,че няма да го видят повече в Хогуортс.Отново се разплака.
Върнете се в началото Go down
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 12:08 pm

-Хайде,Лейла не плачи.Ще го преживеем все някога.Искаш ли да се приираме?Стана студено и без това.Лейла се съгласи и се отправиха към замъка.
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Куидичните трибуни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Куидичните трибуни   Куидичните трибуни - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Куидичните трибуни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Двора на училището :: Куидично игрище-
Идете на: