PotterWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Хогуортс!Нека магията бъде с вас!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Харпия Малфой
Слидерин - 1 курс
Слидерин - 1 курс
Харпия Малфой


Брой мнения : 815
Join date : 12.09.2009
Age : 30

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: вещица прокобница

ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... EmptyСря Сеп 23, 2009 1:24 pm

........- Драко Луциус Малфой, ставай веднага! – Режещият глас на Нарциса Блек раздираше въздуха като трион. Тя викаше сина си вече за трети път, но той не благоляваше да стане. Но явно бе буден.
- Искам да спя! – изхленчи момчето. – Остави ме на мира!
- Драко миличък – подхвана внимателно, но против волята си майка му, - време е… Пък и скоро закуската ще е готова.
- Остави ме на мира! – измърмори Драко, явно недоволен, от това, че са го събудили.
- Но хайде де… - наложила си да се сдържа извика Нарциса. – Ще има вкусен омлет със мантикорско месо.
- Добре де, добре… - отвърна явно изкушен младият Малфой. – Ще се приготвя след минута.
- Побързай, защото трябва да обсъдя с теб и плана за освобождаване на баща ти. - разсеяно допълни жената, сякаш ще клюкарства със съседа.
Чу се трясък. Драко се бе смутил от тази вест… доста. Пръчката му се плъзна от ръката и отсече един от краката на бюрото. Притеснена, майка му дотърча горе и попита:
- Драко? Какво… Ооо… - По лицето й се разля усмивка на успокоение. – Тези странни изблици у теб, когато стане дума за баща ти, почват да ме притесняват. – Физиономията й стана по-сериозна. – Да не криеш нещо?
- Не, какво мога да пазя в тайна за татко? – изсмя се Драко. – Че ние бяхме заедно през цялото време.
- Радвам се, че е така. – видимо доволна каза Нарциса, но не можеше да не забележи, че синът й прилага оклумантика, при безмълвните й опити за легилимантика. Какво ли можеше да означава това???........


ТОВА МНОГО МЕ РАДВА.BИЕ КАКВО МИСЛИТЕ?
Върнете се в началото Go down
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Лейла Джоунс
Рейвънклоу - 1 курс
Рейвънклоу - 1 курс
Лейла Джоунс


Брой мнения : 553
Join date : 06.09.2009
Age : 28

Характеристики на героя
Кръв: Нечистокръвна
Способности: човек

ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... EmptyСря Сеп 23, 2009 1:29 pm

Хахх,супер еее! Very Happy Наистина радва!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Паркър
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Елизабет Паркър


Брой мнения : 288
Join date : 27.09.2009

Характеристики на героя
Кръв: мъгълска
Способности: Елф

ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... EmptyПон Сеп 28, 2009 9:31 am

Яко е, продължавай!
Върнете се в началото Go down
Амая Саламанка
Хафълпаф - 1 курс
Хафълпаф - 1 курс
Амая Саламанка


Брой мнения : 196
Join date : 18.08.2009

Характеристики на героя
Кръв: Чистокръвна
Способности: Елф,Вампир

ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... EmptyПет Окт 23, 2009 1:13 pm

Много ми харесва и на мене Smile
Върнете се в началото Go down
http://mew-mew-power.forumotion.net/index.htm
Ема Уатсън
Грифиндор - 1 курс
Грифиндор - 1 курс
Ема Уатсън


Брой мнения : 4
Join date : 23.10.2009

ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... EmptyПет Окт 23, 2009 1:29 pm

Супер е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....   ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи..... Empty

Върнете се в началото Go down
 
ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво е това РПГ-РоуПлейГейм?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PotterWorld :: Свободна зона... :: Говорилня... :: Лично творчество-
Идете на: